Strona główna > N > Nero Burning Rom

Nero Burning ROM

WersjaNero Burning ROM 2020 22.0.00700 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperNero Inc
Strona do pobraniaNero Burning ROM

Nero Burning ROM to najlepszy na świecie silnik do nagrywania. Kopiuj i nagrywaj wysokiej jakości płyty CD, DVD i Blu-ray. Zgrywanie płyt CD audio i konwertowanie plików muzycznych. Nagrywaj istniejące kompilacje DVD-Video, BDMV i AVCHD oraz twórz płyty o dłuższej żywotności dzięki SecurDisc.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w profesjonalnym nagrywaniu płyt CD, DVD i Blu-ray, Nero obsługuje największą gamę napędów. Możesz mieć pewność, że za każdym razem otrzymasz płytę najwyższej jakości. Nagrywaj swoje osobiste kompilacje muzyczne w wysokiej jakości MP3 Pro, bezstratnym FLAC i innych formatach na CD lub DVD. Twórz wysokiej jakości standardowe płyty Audio-CD.

Upgrade do pakietu Nero Platinum 2021 Suite - Multimedialny król w dżungli oprogramowania!

Dzięki opcji DiscSpan możesz podzielić zbyt duże pliki i wypalić je na wielu płytach. Funkcja DiscSpan SmartFit automatycznie rozdziela duże pliki na wiele płyt. Można nawet łączyć typy płyt, takie jak CD, DVD i Blu-ray, aby użyć jak najmniejszej liczby płyt. Aplikacja obsługuje nagrywanie na maksymalnie 32 różnych nagrywarek jednocześnie i pomaga tworzyć kopie zapasowe danych. Wybierając Nero Burning Rom 2020 Latest, możesz mieć pewność, że nie ma lepszego oprogramowania do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray.

Nero Express obsługuje praktycznie każdy napęd CDR/RW i DVDR/RW, jaki można sobie wyobrazić i jest kompatybilny z nowymi standardami DVD, zapewniając użytkownikowi najwyższą jakość nagrania za każdym razem. Nero Express pozwala nowym użytkownikom czuć się komfortowo dzięki skutecznemu kreatorowi, który przeprowadzi ich przez proces nagrywania płyt CD audio, wideo i danych.

Wyznaczaj nowe standardy dzięki sprawdzonej technologii nagrywania w programie. Chcesz kopiować i importować dane i muzykę oraz nagrywać je na preferowany typ płyty? Chcesz, aby dane były bezpieczne i zabezpieczone? Chcesz tworzyć płyty z maksymalną niezawodnością? Nie ma problemu z najnowszą wersją Nero Burning ROM dla PC, która wykorzystuje SecurDisc 4.0 i wiele więcej, aby zapewnić najlepsze rezultaty.

Features and Highlights

RIP
Go your own way! Jeśli chcesz zapisać swoje płyty Audio CD i pojedyncze utwory jako pliki na komputerze, smartfonie lub odtwarzaczu MP3, po prostu przekonwertuj je do wymaganego formatu dokładnie i z prędkością błyskawicy. Nero Burning ROM 2020 Latest Version ma wszystko: od MP3, MP3 PRO przez AAC i FLAC do APE – włącznie z tytułami utworów i szczegółami albumów. Teraz oryginalna okładka albumu jest zintegrowana z plikiem audio dzięki wbudowanej technologii Gracenote®, pozwalając Ci na łatwe przeglądanie list odtwarzania i odtwarzanie muzyki w pełnym komforcie.

KOPIUJ
Podwój swoją przyjemność z mediów!* Chcesz dzielić się swoimi filmami i odtwarzać ulubione utwory również w samochodzie lub salonie? Kopiuj płyty CD, DVD i Blu-ray z jakością i dźwiękiem, które w niczym nie ustępują oryginałowi. Płyty CD audio są również szybko odtwarzane – w tym tekst CD i oryginalne szczegóły albumu wraz z oryginalną okładką albumu.

PALENIE
Zapal ogień multimediów! Nie potrzebujesz niczego innego niż najlepszego specjalistycznego rozwiązania do nagrywania wszystkich typów płyt, niezależnie od tego, czy chcesz uwiecznić swoje ulubione wspomnienia na CD, DVD czy Blu-ray Disc™ . Twórz obrazy ISO lub wypalaj struktury płyt Video Disc i obrazy płyt na nowe nośniki. Nagrywane płyty audio CD zyskują jeszcze większe bogactwo dźwięku, dzięki filtrom i innym regulacjom, a także automatycznej poprawie dźwięku, która pozwala dopasować dźwięk do własnych upodobań. Co więcej, technologia Gracenote® oznacza, że teraz możesz mieć oryginalne okładki albumów na płytach CD MP3 i DVD MP3 dla swojego nowego radia samochodowego. A dzięki programowi CoverDesigner możesz stworzyć prawdziwe dzieła sztuki z wypalonych płyt.

PROTECT
Chroń rzeczy, które są Ci drogie! Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, dorównasz profesjonalistom, ponieważ dzięki technologii SecurDisc 4.0 Twoje pliki są w najlepszych rękach. Dzięki standardowemu w branży 256-bitowemu szyfrowaniu, podpisowi cyfrowemu i ochronie hasłem nikt poza Tobą nie będzie miał dostępu do Twojego wypalonego archiwum danych. A ponieważ Nero oznacza trwałość i możliwość odczytu, nawet porysowane płyty będą nadal odtwarzane dzięki regulowanej redundancji danych. *Tylko dla nośników niezabezpieczonych przed kopiowaniem.

Uwaga: 14-dniowa wersja próbna.

By DrexlerBackers

Fall Guys: Ultimate Knockout :: MKVToolNix (64-bit)
Przydatne linki