Strona główna > F > Free Dwg Viewer

Free DWG Viewer

WersjaFree DWG Viewer 16.2.0.172 LATEST
WymaganiaWindows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperInformative Graphics Corp
Strona do pobraniaFree DWG Viewer

Free DWG Viewer jest usprawnioną przeglądarką grafiki, która została zbudowana od podstaw, aby być w pełni kompatybilna z formatami plików Autodesk, takimi jak DWG, DXF i DWF, jak również z otwartymi formatami Informative Graphics z Brava! Desktop i MYRIAD. Oprócz samodzielnej aplikacji pulpitu, który może działać na każdym systemie Windows wydany po Windows 7, ten pakiet jest również wraz z wtyczką ActiveX kontroli, która umożliwia otwarcie wszystkich obsługiwanych plików graficznych prosto z wnętrza ulubionej przeglądarki internetowej.

Nawet jeśli aplikacja jest sprzedawany jako Viewer, ma również pojedynczy plik eksportu funkcji, że wielu użytkowników znajdzie przydatne. Może wziąć swój plik CAD Autodesk i wyeksportować go w lekkim formacie CSF, który będzie kompresji i szyfrowania wszystkich oryginalnych informacji CAD i uczynić go niedostępnym dla każdego, kto chce naruszyć swoją własność intelektualną i ciężkiej pracy.

Z innymi aplikacjami CAD Viewer na rynku, prawie zawsze są one obciążone szerokim wachlarzem innych funkcji, które sprawiają, że ich użycie bardziej czasochłonne i skomplikowane. Z drugiej strony, został on celowo stworzony, aby być lekki na zasoby, szczupły w swoich funkcjach i łatwy dla oczu dzięki swojemu uproszczonemu interfejsowi. Jeżeli chcesz po prostu przeglądać swoje pliki CAD, Free DWG Viewer jest idealną aplikacją dla Ciebie.

Instalacja i użytkowanie

Ponieważ Free DWG Viewer musi zachować pełną kompatybilność z wieloma formatami plików CAD, jego pakiet instalacyjny ma rozmiar nieco poniżej 50 MB. Po szybkiej procedurze instalacji, w której musisz jedynie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, możesz w końcu uruchomić aplikację po raz pierwszy.

Interfejs Free DWG Viewer jest skonfigurowany w znajomym stylu, który jest nawet prostszy niż w wielu innych podobnych przeglądarkach i edytorach. Główne płótno do renderowania załadowanych plików zajmuje większość miejsca, bez dodanych punktów widokowych dla różnych widoków kamery. Niewielka liczba narzędzi rozproszonych wokół głównego płótna renderowania koncentruje się albo na zarządzaniu widokiem renderowania (poziom zoomu lub przesuwanie) lub aktywacji narzędzia pomiarowego, które jest jedynym narzędziem, które może bezpośrednio wchodzić w interakcję z obiektami, które są renderowane przez aplikację. Opcje eksportu ograniczają się do uruchomienia okna konfiguracji drukarki lub zapisania pliku w skompresowanym formacie CSF.

Features and Highlights

Lekka i szybka przeglądarka plików CAD. Zintegrowana wtyczka ActiveX control do wczytywania plików CAD w przeglądarce internetowej. Pełne wsparcie dla natywnych formatów Autodesk takich jak DWG, DXF i DWF. Możliwość eksportu wczytanych plików w skompresowanym formacie CSF. Usprawniony interfejs. Dostępny na wszystkich nowoczesnych wersjach systemu operacyjnego Windows (Server 2012, 2008, 7, Vista, 8, 10, zarówno 32-bitowych jak i 64-bitowych). 100% FREE!

Uwaga: Brava! DWG Viewer 16.2 będzie ostatnim wydaniem darmowego programu Brava! DWG Viewer. Jego ważność wygaśnie 28 lutego 2018 roku. Za niewielką opłatą użytkownicy mogą uaktualnić program do wersji Brava! Desktop DXP i zachować wszystkie te same funkcje bez daty wygaśnięcia.

By SergentDesch

DiskWarrior for Mac :: Darktable
Przydatne linki