Strona główna > N > Nox App Player

Nox App Player

WersjaNox App Player 7.0.1.6 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperNox Team
Strona do pobraniaNox App Player

Nox Player to darmowy emulator Androida dedykowany do przynoszenia najlepszych doświadczeń użytkownikom, którzy chcą grać w gry i aplikacje na Androida na PC, takie jak Call of Duty Mobile, PUBG Mobile, Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars, Arena of Valor, Free Fire itp. W oparciu o Android 4.4.2 i kompatybilny z X86/AMD, zyskał wielką przewagę w wydajności, stabilności i kompatybilności w porównaniu z podobnymi programami jak BlueStacks, YouWave, lub Andy Android Emulator.

Nox Digital Entertainment Co. Limited jest zespołem podobnie myślących maniaków, którzy mieszkają w Hong Kongu i rozwijają najlepsze oprogramowanie App Player, uwielbiane przez użytkowników mobilnych aplikacji i gier na całym świecie. Ma ponad 150 milionów użytkowników w ponad 150 krajach i 20 różnych językach. Nox Emulator (Nox Player dla PC) jest zobowiązana do zapewnienia najlepszego rozwiązania cyfrowego dla użytkowników i zrobić połączenia Android, Windows i Mac. Darmowe Android emulator poświęcony przynieść najlepsze doświadczenie dla użytkowników do odtwarzania gier i aplikacji z systemem Android na PC i Mac. Użytkownicy mogą przypisać klawiaturę i mysz do APK gier i aplikacji z prostego mapowania klawiszy i cieszyć się łatwy dostęp do funkcji, takich jak lokalizacja, dostosowanie głośności, i wiele innych.

Kompatybilny z gier i aplikacji, w tym nowych i popularnych tytułów. Czy jesteś old-school lub newbie, na pewno znajdziesz coś zabawnego do gry na Nox Android Emulator. Obsługuje wysoki format FPS, sterowanie za pomocą klawiatury i smart-casting; doświadczaj gier mobilnych tak, jakbyś grał w gry na PC. Obsługuje klawiaturę, gamepad, nagrywanie skryptów i wiele instancji. Korzystaj z nich wszystkich w tym samym czasie! Wszystko jest możliwe! Nox App Player to doskonały emulator Androida do grania w gry mobilne na PC.

Kluczowe cechy aplikacji Nox, które odróżniają ją od istniejących emulatorów to:

Całkowicie zielony i wolny. Kompatybilny do uruchomienia na Windows 10. Wirtualna funkcja lokalizacji. Obsługa wszystkich gier opartych na GPS, w tym Pokemon Go i Ingress. Gracze mogą chodzić i zmieniać prędkość za pomocą klawiatury. Obsługa wielu instancji dla użytkowników. Wyjątkowa kompatybilność z aplikacjami. Wbudowany rejestrator wideo i rejestrator makr.

Dostępne również: Pobierz Nox App Player for Mac

By Riorsson

Total AV :: SlimDrivers
Przydatne linki