Strona główna > A > Argouml

ArgoUML

WersjaArgoUML 0.34 LATEST
WymaganiaWindows (All Versions)
DeweloperCollabNet, Inc
Strona do pobraniaArgoUML

ArgoUML jest wiodącym open-source'owym narzędziem do modelowania UML i zawiera wsparcie dla wszystkich standardowych diagramów UML. Działa na dowolnej platformie Java i jest dostępny w dziesięciu językach.

Aplikacja jest czystym Java open source UML CASE (Computer-Aided Software Engineering) narzędzie, które zapewnia wsparcie poznawcze dla projektowania zorientowanego obiektowo. Narzędzie jest napisane w całości w Javie i korzysta z Java Foundation Classes. ArgoUML jest zgodny z OMG Standard for UML 1.4. Podstawowe repozytorium modelu jest implementacją Java Metadata Interface (JMI), który bezpośrednio obsługuje MOF i wykorzystuje maszynową wersję specyfikacji UML 1.4 dostarczoną przez OMG.

Features and Highlights

Install with Java Web Start
Strona internetowa ArgoUML zapewnia łatwą instalację za pomocą Java Web Start.

Standard UML Metamodel
Aplikacja jest zgodna ze standardem OMG dla UML 1.4. Podstawowe repozytorium modelu jest implementacją Java Metadata Interface (JMI), który bezpośrednio obsługuje MOF i wykorzystuje maszynową wersję specyfikacji UML 1.4 dostarczoną przez OMG.

Obsługa diagramów UML
Używa GEF, UCI Graph Editing Framework do edycji diagramów UML.

Obsługa XMI
XMI to format wymiany oparty na XML pomiędzy narzędziami UML. Argo UML używa go jako standardowego mechanizmu zapisu, dzięki czemu zapewniona jest łatwa wymiana z innymi narzędziami i zgodność z otwartymi standardami. Dodatkowo możliwy jest eksport modelu do XMI.

Kilka formatów eksportu diagramów
Diagramy mogą być zapisywane jako GIF, PNG, PostScript, Encapsulated PS, PGML i SVG.

Inne funkcje
Zaawansowana edycja i powiększanie diagramów, obsługa OCL, inżynieria w przód, inżynieria wsteczna, import plików klas Jar, obsługa kognitywna, refleksja w działaniu i wiele innych.

Uwaga: Wymaga Java Runtime Environment.

Dostępne również: Pobierz ArgoUML dla Mac

łyskawicznie przejdź z czatu grupowego do wideokonferencji za pomocą jednego przycisku. Zespoły liczące 10 lub 10 000 osób mogą spotykać się w jednym miejscu, niezależnie od tego, w ilu miejscach się znajdują. Zaproś wszystkich, z którymi pracujesz, do czatu, spotkań, rozmów i współpracy - wszystko to w jednym miejscu, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Podziel się swoją opinią i osobowością. Wysyłaj gifty, naklejki i emojis na czacie grupowym lub w wiadomościach indywidualnych. Już nigdy więcej nie krzycz “kto właśnie dołączył?!”. Korzystaj z funkcji Teams dla komputerów PC, połączeń, systemu telefonicznego, planu połączeń lub trasowania bezpośredniego, aby wyeliminować stres związany z połączeniami konferencyjnymi.

Funkcje i najważniejsze cechy

Do 500 tys. użytkowników
Komunikuj się i współpracuj z dużymi i małymi zespołami.

Udostępnianie ekranu
Wybierz, co chcesz pokazać na czacie lub spotkaniu: pulpit, konkretną aplikację, prezentację lub plik.

Rozmycie tła
Wyeliminuj czynniki rozpraszające i zapewnij płynny przebieg spotkań dzięki rozmyciu tła.

Dostęp dla gości
Udziel osobom spoza Twojej organizacji dostępu do istniejących zespołów i kanałów w oprogramowaniu klienckim MS Teams.

Współtworzenie
Dostęp, udostępnianie i edytowanie plików Word docs, PowerPoint i Excel w czasie rzeczywistym.

Współdzielenie plików
Wspólne udostępnianie plików współpracownikom i wspólna praca nad nimi.

Ponad 250 zintegrowanych aplikacji i usług
Wprowadź do Teams aplikacje i usługi, które uwielbiasz, aby stworzyć centrum pracy zespołowej w swojej organizacji.

Bezpieczeństwo i zgodność
Pomóż zachować bezpieczeństwo informacji dzięki 64-bitowemu szyfrowaniu danych w Microsoft Teams w stanie spoczynku i podczas przesyłania.

Kilka funkcji Teams jest dostępnych tylko w płatnej wersji usługi Microsoft 365. W pełni funkcjonalna, płatna wersja Teams obejmuje:

Dodatkową pamięć masową, w przypadku planów rozpoczynających się od 1 TB pamięci masowej na użytkownika. Bogatą współpracę z plikami w aplikacjach pakietu Office na pulpicie. Planowanie spotkań i inteligentne funkcje wideo. Dodatkowe integracje z aplikacjami własnymi i innych firm. Zaawansowane kontrole informatyczne. Bezpieczeństwo i zgodność na poziomie przedsiębiorstwa.

Dostępne również: Pobierz Microsoft Teams for Mac

By Merkle

Windows Live Movie Maker :: Microsoft Teams (64-bit)
Przydatne linki