Strona główna > i > Itools For Pc

iTools for PC

WersjaiTools 4.5.0.5 LATEST
WymaganiaWindows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperThinkSky
Strona do pobraniaiTools for PC

iTools dla Windows do pobrania jest proste i potężne narzędzie dla użytkowników iPad, iPhone, iPod touch. Jest to 100% freeware i zielony, nawet nie trzeba instalować na komputerze, to nie ma reklam lub wtyczek w nim. iTools jest potężny, może łatwo zarządzać mediami, iBooks, zdjęcia i inne pliki w iDevices; może pomóc zainstalować, odinstalować i tworzenie kopii zapasowych aplikacji; może również tworzyć kopie zapasowe i przywracać foldery. iTools może pomóc w zarządzaniu plikami w iDevices jak windows.

Features and Highlights

Interfejs szczegółów
Interfejs szczegółów programu jest podobny do iTunes pierwszy interfejs. Ale trochę bardziej informacyjny i zaawansowany niż iTunes. Ten ekran pokazuje typ Twojego iPhone'a, numer seryjny, status Jailbrokes, region, szczegóły gwarancji, status Activated, szczegóły pamięci i szczegóły żywotności baterii. It also provide you a button to switch on WiFi.

Aplikacje
Ekran Aplikacje daje wszystkie udogodnienia, aby zainstalować, odinstalować i przeglądać pamięć telefonu obszar aplikacji za pomocą narzędzia. Zakładka Aktualizacje w górnej części okna narzędzia pokazuje powiadomienia, które wymagają aktualizacji. Kolejna zakładka służy do wysyłania/pobierania dokumentów przypisanych do konkretnej aplikacji. Np. Odtwarzacze multimedialne, czytniki dokumentów, Etc.

Menedżer multimediów
Sekcja Media pokazuje wszystkie pliki multimedialne na Twoim iPhonie w kategoriach Dzwonki, Wideo, Podcasty, iTunes U, Programy telewizyjne, Muzyka i Notatki głosowe. Możesz dodać pliki multimedialne do swojego iPhone'a lub pobrać je na komputer. Również daje udogodnienia, aby usunąć, odtwarzać i ustawić jako dzwonek. Menedżer listy odtwarzania jest również zawarte w tej sekcji.

Zdjęcia, iBooks sekcje
Zdjęcia i iBooks obszary pozwala na dostęp do plików obrazów i plików iBook na urządzeniu Apple i zarządzać nimi.

Informacje
To jest wielki obiekt. Możesz przeglądać książkę kontaktową iPhones, rekordy połączeń i wiadomości z narzędzia. Również wysyłać wiadomości tekstowe z komputera za pomocą aplikacji. Zarządzanie kontaktami i wiele więcej.

Menedżer pulpitu
Przeciągnij i ułóż ikony przez aplikację. Podobnie jak iTunes opcji pulpitu.

Przeglądarka systemu plików
Pozwala przeglądać system plików iPhone lub iPad za pośrednictwem narzędzia.

Zaawansowany interfejs szczegółów
Zawiera funkcje do czyszczenia systemu, Restart, Shutdown, dzienniki błędów, dzienniki awarii i wiele więcej.

Uwaga: Wymaga iTunes. Ograniczona liczba zastosowań w wersji niezarejestrowanej.

Dostępne również: Pobierz iTools for Mac

.

By Ginevra

Similar articles

Kdenlive :: ChemSketch
Przydatne linki