Strona główna > C > Clash Royale For Pc

Clash Royale for PC

WersjaClash Royale for PC LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperSupercell
Strona do pobraniaClash Royale for PC

Clash Royale na PC to darmowa gra wideo z gatunku strategii czasu rzeczywistego, która intuicyjnie miesza trop gatunkowy kolekcjonerskich gier karcianych, taktycznych gier tower defense i wieloosobowych gier online battle arena, które znalazły ogromną popularność na rynku mobilnym. Po premierze na początku 2016 roku, gra stała się światowym fenomenem i zdołała osiągnąć ponad 1B dolarów przychodu w ciągu pierwszego roku działalności. W ciągu kolejnych kilku lat gra otrzymała liczne aktualizacje i balanse ekonomiczne, które pozwoliły graczom zanurzyć się w nowych trybach gry, nowych taktycznych zaklęciach kart, strukturach i nie tylko. Wydawcy z fińskiej firmy Supercell zorganizowali również kilka godnych uwagi wydarzeń e-Sportowych w latach 2017 i 2018 (Crown Championship i różne wydarzenia Clash Royale League) z pulą nagród pieniężnych sięgającą nawet 1 mln dolarów.

Opisywany przede wszystkim jako “tower rush” gra, Clash Royale na Pulpit głównym trybem gry są 3-minutowe mecze online 1v1 lub 2v2, w których gracze mają za zadanie chronić swoje wieże obronne, jednocześnie zadając wystarczająco dużo obrażeń, aby zniszczyć więcej struktur przeciwnika’ s lub przynieść w dół ich King’ s Tower, co spowodowałoby natychmiastowe zwycięstwo. Pod koniec 3-minutowego limitu, gra sprawdza stan wież wszystkich graczy, a w przypadku remisu, gra wchodzi w dogrywkę, a czasami w rzadki remis. Oprócz zwykłej gry solo lub w duecie, Clash Royale obsługuje także klany (z miejscem dla maksymalnie 50 graczy) i Wojny Klanów, gdzie pięć klanów walczy między sobą o ostateczną nagrodę w postaci rzadkich przedmiotów skrzyni i nagród wojennych.

Rozgrywka polega na aktywacji zaklęć kart (które mogą przywoływać wojska, struktury lub strzelać magicznymi zaklęciami), które wymagają odpowiedniej liczby eliksirów do gry. Talia kart składa się z zaledwie 8 kart, które użytkownicy mogą wybrać przed rozpoczęciem meczu z aktualnie dostępnej puli kart. Gra początkowo wystartowała z 48 kartami podzielonymi na rarytasy Common, Rare i Epic, a regularne rozszerzenia wprowadzały nowe karty, rarytasy, możliwość levelowania kart, kupowalne talie emotów i żetony handlu. Cała pętla rozgrywki w Clash Royale GameLoop jest szybka, energiczna, bardzo taktyczna i ze względu na obecność hojnego sklepu w grze, czasami skierowana bardziej do graczy premium. Aby uczynić akcję jeszcze bardziej atrakcyjną i intuicyjną, cała arena walki wraz ze strukturami wszystkich graczy znajduje się na jednym ekranie, eliminując potrzebę przewijania lub przesuwania kamery i skupiając się wyłącznie na taktycznych decyzjach niezbędnych do zapewnienia zwycięstwa.

Oprócz niesamowitej popularności, jaką ta gra osiągnęła na platformach mobilnych iOS i Android, Clash Royale można dziś doświadczyć również na PC za pośrednictwem zaawansowanej emulacji Androida GameLoop. W ten sposób można kontynuować grę nawet wtedy, gdy korzystasz z komputera stacjonarnego lub laptopa, w pełni wykorzystując wiele zalet tej platformy, w tym szybsze działanie, większe ekrany, konfigurowalne elementy sterujące i wiele innych.

Clash Royale jest dostępny od dziś na iOS i Androida, z dostępem freemium, który umożliwia graczom nie płacić za nic, niezależnie od tego, ile chcą grać.

echy i atrakcje

Wybierz, czy podążać za kursorem lub kliknąć w stałym miejscu Ustaw liczbę kliknięć (lub bez ograniczeń) Wybierz, który przycisk myszy kliknąć jako Wybierz między pojedynczym kliknięciem, podwójnym kliknięciem lub potrójnym kliknięciem Zmień klawisze skrótów Wygodny - klawisze skrótów działają, gdy aplikacja jest w tle Ustawienia są zapisywane (w tym ostatniej stałej lokalizacji) Wolny i otwarty interfejs użytkownika Czysty interfejs użytkownika Niskie zużycie procesora Przenośny Brak reklam lub złośliwego oprogramowania Wolny od wirusów (liczba automatycznych klikaczy z wirusami są niepoliczalne)By BristowMuyskens

Auto Clicker :: Wii Backup Manager
Przydatne linki