Strona główna > i > Ifunbox

iFunBox

WersjaiFunBox 4.2 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperiFunBox Team
Strona do pobraniaiFunBox

iFunBox to program do zarządzania plikami dla iPhone'a lub iPada. Zarządza plikiem w sposób podobny do eksploratora plików Windows, ale bardziej wytrzymały i przyjazny. Można łatwo przesyłać pliki i foldery do komputera z optymalizacją transferu plików i przeglądania. Zawiera funkcje, takie jak One-stop app Install i kopii zapasowej, dostęp piaskownicy app bez Jailbreak, funkcja tapety, i eksport muzyki i filmu na iPhone lub iPod.

To pozwala na instalację pakietów IPA z własnej dystrybucji, który jest produkowany z Apple Developer Enterprise Program. Pozwala również na instalację plików *.ipa zarchiwizowane z App w rozwoju.

iOS aplikacje przechowywać dane w piaskownicy do zapisywania informacji, takich jak konto użytkownika, historia czatu, zapisane gry, w-app zakupu i itp. Zapewnia łatwy sposób manipulowania tymi danymi, aby oczyścić ścieżkę użytkowania, wiadomości kopii zapasowych czatów, oszukać gry.

iFunBox-Store podzielony na ""sklep aplikacji"" i ""centrum gier"" dwa moduły,iFunBox-Store będzie na podstawie ulubionych gier lub zainteresowany w aplikacji, dla Ciebie, aby polecić więcej nowych, dziwnych, specjalnych aplikacji. Istnieją pewne doskonałe aplikacje, które mogą ze względu na koszty limitu reklamy i promocji, trudno jest pokazać przed społeczeństwem, aplikacja znajdzie te aplikacje, i niech pokazać je przed społeczeństwem. Tak długo, jak zabawa, to wykopać jeden po drugim dla Ciebie.

Zarządzanie plikami multimedialnymi
Szybkie wejście funkcji za pomocą narzędzia można łatwo zarządzać sprzęt aplikacje, zdjęcia, muzyka, dzwonki telefonu komórkowego, wideo i notatki głosowe, i pliki multimedialne na rzut oka.

iOS root system plików
program, aby pomóc Ci łatwo uzyskać jailbreak iOS urządzenie root system plików zapewnia szybkie przeglądanie, natychmiastowy podgląd pliku i szybkie wyszukiwanie plików, można dostosować SpringBoard Desktop Theme.

General Storage
W iFun box's ""my device"" lub ""toolbox"", istnieje folder o nazwie ""mobile hard disk"", który obsługuje pliki dowolnego typu i rozmiaru.

USB Tunnel
Podobnie jak iPhone USB Tunnel Suite, USB Tunneling mapuje otwarcie portów TCP na iUrządzenia do PC, co pozwala program windows na PC łącząc się z nimi w celu komunikacji.

Features and Highlights

iPhone/iPad File Manager Navigation, Upload, and Download Quick Preview, Drag& Drop Delete, Rename and Move Asian/Long Filename Support iOS App Manager One-step Batch install/uninstall App Back up installed App to .ipa package Install unsigned .ipa Quick App list preview iPhone/iPad Portable Disk Realtime Progress Indicator High-Speed Data Transmission Scheduled Data Transferring Recursive Copy Subfolders Backup iPod Music & Movie iTunes Managed Media Files Recover Songs and Movie Copy from iPad/iPhone Copy to PC with Friendly Title Upload Wallpaper in Batch Image Thumbnail Preview Batch Uploading and Conversion Change Image Resolution High-Quality Image Resizing

Uwaga: Podłączone iDevice (iPhone, iPad, or iPod Touch). Wymaga iTunes.

Dostępne również: Pobierz iFunBox dla Mac

Pobierz iFunBox dla Mac

.

By RomneyAndrea

LG Mobile Support Tool :: CrystalDiskInfo Portable
Przydatne linki