Strona główna > i > Ibm Spss Statistics (64-Bit)

IBM SPSS Statistics (64-bit)

WersjaIBM SPSS Statistics 27.0.1 (64-bit) LATEST
WymaganiaWindows XP64 / Vista64 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperIBM Corporation
Strona do pobraniaIBM SPSS Statistics (64-bit)

IBM SPSS Statistics jest popularnym pakietem do analizy statystycznej używanym na całym świecie. Może być wykorzystywany w wielu różnych dziedzinach. Oferuje on innowacyjne narzędzia do zarządzania danymi i wiele innych narzędzi, które oceniają ogromne zbiory danych, wyczuwają trendy w danych, a następnie podają dokładne prognozy.

Ten pakiet jest naprawdę zestaw narzędzi, które są przeznaczone dla programistów statystycznych i analityków. Eksperci ci znają się na narzędziach i metodach badań statystycznych w celu podejmowania trafnych decyzji. Standardowe wydanie oferuje zarówno graficzne, jak i statystyczne możliwości, które każdy użytkownik może zrozumieć.

Pakiet ten posiada edytor danych, który jest jak zwykły arkusz kalkulacyjny. Umożliwia on ręczne wpisywanie danych lub importowanie bazy danych z baz dBase, Lotus, plików tekstowych, Excela lub Cognos BI.

Aplikacja posiada narzędzia do zarządzania danymi, które pozwalają na walidację danych, porównywanie danych, identyfikację duplikatów, łączenie plików, ograniczanie plików, sortowanie zmiennych i dzielenie plików. Ponadto posiada wiele innych innowacyjnych funkcji analizy statystycznej. Możesz użyć aplikacji do obliczania współczynników, częstotliwości, generowania wykresów, testów ANOVA, T-testów, przetwarzania modeli liniowych, uogólnionego przetwarzania modeli, szacunków regresji, szacunków krzywej, klasyfikacji danych i wiele więcej.

Dozwolone jest prognozowanie trendów. Pozwala aktywować analizę spektralną, tworzyć nowe modele, przeprowadzać kontrolę jakości, symulację danych i analizę krzywej ROC. Jak można się spodziewać, istnieje edytor zmiennych i liczne szablony wykresów.

Okno wyjściowe jest dołączone do celów wizualizacji danych. Istnieje nawet edytor skryptów do celów automatyzacji zadań.

Podsumowując, IBM SPSS Statistics 64 bit spełnia wymagania biegłych analityków i badaczy. Dzięki profesjonalnej obsłudze procedur statystycznych, użytkownicy mogą dokładniej tworzyć prognozy i przewidywać trendy.

Features and Highlights

Odnosi się do całego procesu analitycznego od planowania i przygotowania danych do analizy, raportowania i wdrażania Zapewnia dostosowane funkcje i niestandardowe interfejsy dla różnych poziomów umiejętności i obowiązków funkcjonalnych użytkowników biznesowych, analityków i statystyków, Zapewnia szybsze działanie i dokładniejsze wyniki w porównaniu z niestatystycznym oprogramowaniem typu arkusz kalkulacyjny Współpracuje ze wszystkimi popularnymi typami danych, zewnętrznymi językami programowania, systemami operacyjnymi i typami plików Oferuje szeroki zakres specjalistycznych technik przyspieszających wydajność i zwiększających skuteczność

Uwaga: 14-dniowa wersja próbna.

Dostępne również: Pobierz IBM SPSS Statistics for Mac

By Oran

PowerDirector :: SpyHunter
Przydatne linki