Strona główna > F > Fakeapp

FakeApp

WersjaFakeApp 2.2 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperDeepfakes
Strona do pobraniaFakeApp

FakeApp to zaawansowana aplikacja do edycji wideo, która umożliwia użytkownikom zmianę twarzy osób w ich filmach przy użyciu mocy uczenia maszynowego i przetwarzania AI. Wykorzystując wszystkie najnowsze osiągnięcia w rozwoju tak zwanych “deepfake” algorytmów, FakeApp reprezentuje pakiet all-in-one umożliwiający każdemu pomyślne zastąpienie twarzy osoby w wideo twarzą zupełnie innej osoby. Podczas gdy tego typu aplikacje były początkowo zdolne tylko do dodawania generowanych komputerowo lub statycznych obrazów 2D wokół twarzy ludzi (fałszywe okulary, królicze uszy, wąsy i inne proste elementy), niesamowite postępy w tej dziedzinie umożliwiły współczesnym twórcom oprogramowania szkolenie aplikacji do morfingu i dopasowywania dużych baz danych obrazów twarzy do twarzy docelowych w filmach.

Oryginalnie używane do celów komediowych i profesjonalnej zamiany twarzy dla dużych przewidywań reklam telewizyjnych lub filmów, ostatnio, różne rozwiązania programowe zdolne do zamiany twarzy były również wykorzystywane do złych czynów.

Chociaż ta aplikacja może tworzyć realistyczne wyniki zamiany twarzy, aby to zrobić użytkownicy będą musieli zainwestować znaczną ilość czasu, wysiłku i dostarczyć wystarczająco dużo danych referencyjnych. Te dane referencyjne muszą przyjść w postaci szerokiej gamy zdjęć twarzy, które zostaną przeanalizowane i przygotowane do dopasowania i morfingu do wszystkich możliwych pozycji. Aby uprościć proces zbierania obrazów referencyjnych, użytkownicy mogą użyć tej aplikacji do załadowania konkretnych filmów szkoleniowych, które zawierają niezbędne dane twarzy. Im więcej danych jest zebranych, tym lepsze wyniki końcowe będą.

Aby skutecznie zmienić kogoś’s twarz, Fake App najpierw przeanalizować wideo daje mu i będzie starał się wyizolować nie tylko wszystkie ruchy głowy, ale także pozycje i ruchy oczu, ust i innych struktur twarzy. Po zebraniu tych danych, aplikacja spróbuje dopasować zdjęcia referencyjne do wideo, starając się zachować takie elementy, jak ruchy oczu i ust. Ostateczny wynik będzie w dużej mierze zależy nie tylko od zakresu i jakości zdjęć referencyjnych, ale także od czasu, że aplikacja używa do prawidłowego dopasowania wszystko razem.

FakeApp nie jest przyjazny dla użytkownika i będzie wymagać od użytkowników do obsługi nieporęczne i trochę mylące interfejs i procedury przepływu pracy. Oprócz tych problemów, aplikacja jest również zasobożerna i czasami będzie wymagać wielogodzinnego przetwarzania, w którym twój procesor, GPU i RAM będą mocno obciążone. Dodatkowo, sama aplikacja waży nieco ponad 1,5 GB i wymaga znacznie więcej wolnego miejsca na lokalnym dysku i pamięci RAM, co czyni ją niemożliwą lub niepraktyczną do uruchomienia na starszych/słabszych konfiguracjach komputerów stacjonarnych i wielu laptopach.

By ArhnaAharoni

Windows Media Player :: IPTV Smarters Pro
Przydatne linki