Strona główna > F > Fortnite

Fortnite

WersjaFortnite LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperEpic Games, Inc.
Strona do pobraniaFortnite

Fortnite to niezwykle udana gra F2P battle royale, stworzona i opublikowana przez Epic Corporation. Zbudowany na szczycie innowacji wprowadzonych przez PLAYERUNKNOWN’ S BATTLEGRODUN, to F2P online shooter udaje się rozszerzyć na podstawowych systemów rozgrywki z gatunku battle royale poprzez wprowadzenie budowy struktury pola, zbieranie materiałów i rzadkości oparte kolorowe kodowane broni i sprzętu.

Użytkownicy Xboksa kupują 1 000 Fortnite V-Bucks, walutę w grze, którą można wydać w trybach Fortnite Battle Royale, Kreatywnym i Ratowania Świata.

Dzięki usprawnionym systemom rozgrywki, zabawnej mechanice strzelania, kolorowej oprawie wizualnej i niekończącej się liczbie opcji wizualnej personalizacji wszystkich aspektów Twojego awatara i jego ekwipunku, Fortnite na PC zdołał szybko stać się gamingowym fenomenem, przyciągając rekordową liczbę graczy, wpływając na popkulturę i stając się jednym z głównych tematów rozmów na wielu nowoczesnych portalach społecznościowych. A co najlepsze jeszcze, cała gra jest DARMOWE do pobrania i odtwarzania, featuring tylko opcjonalne w grze premii sklep element i sezonowe przepustki bitwy, które odblokować nowy sprzęt dostosowywania do regularnych graczy.

Wszystkie inne podstawowe tropów gatunku battle royale są obecne tutaj. Każdy mecz gromadzi 100 graczy online w jednej grupie i wyrzuca je na dużej mapie, która zawiera każdy rodzaj naturalnego biome można sobie wyobrazić. Po kilku minutach na wstępne lądowanie, eksplorację i zbieranie zasobów, gracze są zobowiązani do poruszania się wewnątrz aktywnej strefy gry, która powoli, ale nieubłaganie się kurczy.

W obliczu coraz mniejszej strefy gry, gracze są zmuszeni do zaangażowania się w walkę, która może być wykonana z szerokiej gamy broni dystansowych i ręcznych. To, co jest tutaj wyjątkowe, to ich zdolność do szybkiego budowania ścian, ramp i schodów, które mogą być wykorzystywane zarówno do ofensywy, obrony, jak i przemierzania otoczenia. Mecze trwają od 20 do 40 minut, a zwycięzca dostaje tylko wyróżnienia.

Recommended System Requirements - Can I Run Fortnite

CPU: Core i5 2.8 GHz CPU SPEED: Info RAM: 8 GB OS: Windows 7/8/10 64-bit KARTA WIDEO: Nvidia GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870 odpowiednik DX11 GPU PIXEL SHADER: 5.0 VERTEX SHADER: 5.0 DEDYKOWANA RAM WIDEO: 2048 MB

Dostępne również: Pobierz Fortnite dla Mac

By AmandieSmee

Similar articles

Odin3 :: Auto Clicker
Przydatne linki