Strona główna > A > Autodesk Sketchbook

Autodesk SketchBook

WersjaAutodesk SketchBook 8.7.1 LATEST
WymaganiaWindows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperAutodesk Inc
Strona do pobraniaAutodesk SketchBook

Aplikacja do rysowania i oprogramowanie do malowania Autodesk SketchBook pomaga artystom cyfrowym i ilustratorom projektować za pomocą profesjonalnych narzędzi perspektywicznych i intuicyjnego interfejsu użytkownika. Kompletne oprogramowanie do malowania i rysowania!

Oprogramowanie do szkicowania Autodesk SketchBook dla komputerów z systemem Windows to zabawna i intuicyjna aplikacja do malowania i rysowania, która może przekształcić komputer w idealny zestaw narzędzi artysty. Dzięki narzędziom zaprojektowanym dla profesjonalnych artystów, ilustratorów i projektantów, łatwy w użyciu interfejs może pomóc odblokować artystę w każdym. Program SketchBook 2021 firmy Autodesk został specjalnie zaprojektowany do współpracy z tabletami piórkowymi, takimi jak Wacom Bamboo, Intuos i Cintiq, lub z tabletami z systemem Windows, aby zapewnić autentyczne wrażenia podczas rysowania.

Cechy i najważniejsze cechy

Rysuj bez rozpraszania uwagi
Elegancka konstrukcja wie, kiedy usunąć się z drogi. Interfejs użytkownika pozostaje niewidoczny, dopóki nie będziesz gotowy, by sięgnąć po ołówek, pióro, marker lub pędzel. Zatrać się w kreatywności, zamiast gubić się w menu.

Przypomina rysowanie
Wybierz się na wyżyny dzięki silnikowi rysującemu, który może obsłużyć płótno o rozdzielczości 100 mpx, zachowując wrażenie zbliżenia, jak przy tradycyjnym rysowaniu. Profesjonaliści polegają na jego precyzji i szybkości, ale przede wszystkim dlatego, że jest to właściwe rozwiązanie.

Papier na cyfrę w mgnieniu oka
Twoje urządzenie’ aparat właśnie stał się skanerem. Scan Sketch importuje Twoje rysunki liniowe z przezroczystym tłem, gotowe do nakładania tuszu i kolorowania.

Dostępne na wszystkich Twoich urządzeniach
Wszędzie nosisz ze sobą telefon. Pozwól swoim pomysłom i sztuce jeździć na gapę dzięki subskrypcji SketchBook.

Znane narzędzia w cyfrowej przestrzeni
Ołówki, tusze, markery i ponad 190 konfigurowalnych pędzli, które mogą zawierać zarówno tekstury, jak i kształty. Bonus: ekskluzywna biblioteka kolorów Copic® uwielbiana przez ilustratorów.

Poważne innowacje (kiedy tego chcesz)
Używaj tradycyjnych linijki i prowadnic elipsy, aby uzyskać precyzyjne linie. Albo skorzystaj z pomocniczych funkcji czarodziejskich z 16-sektorową symetrią radialną i funkcją Predictive Stroke, która wygładza linie i koryguje kształty. (Twój sekret jest z nami bezpieczny.)

Kompatybilność z PSD na wszystkich urządzeniach
Eksportuj swoje prace jako JPG, PNG, BMP, TIFF i — oczywiście — PSD. Warstwowe pliki PSD są w pełni zachowane (import i eksport), w tym nazwy warstw, grupy i tryby mieszania.

Najlepszy przyjaciel projektanta
SketchBook dla Windows PC jest używany przez projektantów produktów, architektów, automobilistów i projektantów przemysłowych do szybkiej iteracji i przekazywania swoich pomysłów.

Uwaga: 7-dniowa wersja próbna. Działa na wszystkich urządzeniach. Identyfikator Autodesk wymagany po zakończeniu wersji próbnej.

Dostępne również: Pobierz program Autodesk SketchBook dla komputerów Mac

. ekomendowane wymagania systemowe - Can I Run Call of Duty: Warzone

OS: Windows 10 64 Bit (najnowszy Service Pack) Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD Ryzen R5 1600X Procesor RAM: 12GB RAM HDD: 175GB miejsca HD Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / GTX 1660 lub Radeon R9 390 / AMD RX 580 DirectX: Wymaga systemu kompatybilnego z DirectX 12 Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX.

By RoccaBeylotte

Wine for Mac :: ESET Online Scanner
Przydatne linki