Strona główna > W > Windows Iso Downloader

Windows ISO Downloader

WersjaWindows ISO Downloader 8.46 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperJan Krohn
Strona do pobraniaWindows ISO Downloader

Windows ISO Downloader pozwala w łatwy i wygodny sposób pobrać oryginalne obrazy dysków (ISO) systemów Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10 bezpośrednio z serwerów firmy Microsoft, a także Office 2010, Office 2013, Office 2016, Office 2019, Expression Studio i Office for Mac.

W przeszłości firma Microsoft udostępniała obrazy dysków dla wielu swoich produktów za pośrednictwem swojego podwykonawcy ""Digital River"". Te pliki do pobrania zostały wycofane na początku 2014 roku. Następnie Microsoft udostępnił ograniczony wybór plików do pobrania na swojej stronie TechBench. To narzędzie jest oparte na TechBench i udostępnia do pobrania szereg ukrytych produktów.

FAQ

Q: Otrzymuję komunikat ""Ten plik jest obecnie niedostępny. Proszę sprawdzić ponownie później."
A: Plik nie może być obecnie udostępniony. Liczba różnych plików do pobrania dla Windows 7 i Office 2010, które może zaoferować w tym samym czasie jest bardzo ograniczona. Pliki, które mają zostać odblokowane w następnej kolejności są określane przez zapotrzebowanie społeczności. Obecnie dostępne pliki do pobrania są podświetlone na zielono.

Q: Nie mogę znaleźć niektórych edycji Windows i Office oraz języków, które były dostępne w poprzednich wersjach.
A: Office 2007 osiągnął koniec swojego cyklu życia i nie powróci. Microsoft ograniczył opcje pobierania dla Windows 7 i Office 2010. Przywrócił najważniejsze wersje. Jeśli uważasz, że brakuje konkretnej edycji lub języka, rozważ przekazanie nam odpowiedniego klucza produktu w celu zintegrowania go z downloaderem, abyś Ty i inni użytkownicy mogli korzystać z ciągłej dostępności pobierania.

Q: Czy możesz uwzględnić Windows Enterprise/Server/Vista itp. w wyborze pobierania?
A: Wszystkie edycje, które Microsoft udostępnia, są uwzględnione. Jeśli Microsoft zdecyduje się udostępnić inne edycje w późniejszym czasie, zostaną one również dodane do listy.

Q: Czy można uwzględnić dodatkowe języki w wyborze pobierania?
A: Wszystkie języki, które Microsoft udostępnia, są uwzględnione. Jeśli firma Microsoft zdecyduje się udostępnić więcej języków w późniejszym terminie, zostaną one dodane do listy. Dodatkowe edycje i języki Windows 7 mogą zostać odblokowane poprzez usunięcie pliku ei.cfg z obrazu ISO. Można to zrobić za pomocą narzędzi ISO z poziomu downloadera.

Uwaga: Wymaga .NET Framework.

By DelaniePelch

Arduino :: WinDS PRO
Przydatne linki