Strona główna > C > Ccleaner Portable

CCleaner Portable

WersjaCCleaner Portable 5.85 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperPiriform
Strona do pobraniaCCleaner Portable

CCleaner Portable to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu, prywatności i czyszczenia dla komputerów z systemem Windows. Usuwa nieużywane pliki z systemu pozwalając Windows działać szybciej i zwalniając cenne miejsce na dysku twardym. Czyści również ślady aktywności online, takie jak historia Internetu. Dodatkowo zawiera w pełni funkcjonalny program do czyszczenia rejestru. CCleaner, wyczyść pliki tymczasowe, zoptymalizuj & przyspieszyć komputer z wiodącym na świecie PC Cleaner.

Features and Highlights

Award-winning PC Optimization
Trusted by millions and critically acclaimed. Nie bez powodu aplikacja ta jest ulubionym narzędziem do optymalizacji komputera na świecie! Łatwy w użyciu, jedno kliknięcie czyszczenia więc początkujący mogą zoptymalizować swoje komputery w ciągu kilku sekund i pakowane z zaawansowanych funkcji dla zaawansowanych użytkowników.

Szybszy komputer
Czy twój komputer działa powoli? Z wiekiem gromadzi on nieużywane pliki i ustawienia, które zajmują miejsce na dysku twardym, przez co staje się coraz wolniejszy. CCleaner Portable Desktop 2021 najnowsze czyści te pliki i sprawia, że szybciej natychmiast.

Szybsze przeglądanie
Reklamodawcy i strony internetowe śledzić swoje zachowanie online z plików cookie, które pozostają na komputerze. Usuwa historię wyszukiwania w przeglądarce i pliki cookie, dzięki czemu przeglądanie stron internetowych pozostaje poufne, a Twoja tożsamość pozostaje anonimowa.

Mniej błędów i awarii
Z czasem rejestr może zostać zapchany błędami i zepsutymi ustawieniami, które prowadzą do awarii. Opatentowany mechanizm czyszczenia rejestru C Cleaner’usuwa ten bałagan, aby Twój komputer był bardziej stabilny.

Szybsze uruchamianie
Podczas uruchamiania komputera wiele programów działa bezgłośnie w tle. Pomaga szybciej rozpocząć pracę lub zabawę, umożliwiając wyłączenie niepotrzebnych programów.

Dostępne również: Pobierz CCleaner dla Maca

Pobierz CCleaner dla Maca

. eśli you’ re retro gracz, który kocha grać w klasyczne gry wideo dla GameBoy Advance lub Nintendo DS, następnie you’ ll chcą mieć ten emulator na komputerze.

Proszę pamiętać, że WinDS Pro nie pochodzi z żadnych gier. Będziesz musiał zdobyć je oddzielnie.

By KyFurino

WinDS PRO :: WBFS Manager (64-bit)
Przydatne linki