Strona główna > W > Wbfs Manager (64-Bit)

WBFS Manager (64-bit)

WersjaWBFS Manager 4.0 (64-bit) LATEST
WymaganiaWindows XP64 / Vista64 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperAlexDP
Strona do pobraniaWBFS Manager (64-bit)

Czy chcesz wykonać kopię zapasową danych Wii? Jeśli tak, to’ będziesz chciał pobrać Wii Backup File System (WBFS) Manager. Jest to aplikacja, która tworzy kopie zapasowe danych w formatach obsługiwanych przez Wii. Możesz zarządzać aplikacją za pomocą funkcji wiersza poleceń, która pozwala na wydawanie instrukcji systemowych.

Czy jesteś nowicjuszem czy ekspertem, WBFS Manager 64 bit powinien być prosty dla każdego, aby dowiedzieć się, jak go używać. Jeśli chcesz korzystać z zewnętrznego źródła do wykonywania swoich gier Wii, to narzędzie będzie przydatna. Rozmiary plików zostaną zmniejszone do 100 MB. To narzędzie będzie automatycznie pomieścić wszystkie funkcje, które są niezbędne. Na przykład, kopie zapasowe są tworzone regularnie, określone pliki są wyodrębniane, a ISO wysyłane na dysk USB to tylko kilka funkcji wykonywanych automatycznie. Ponadto, wszelkie pliki na dysku WBFS mogą być usuwane, zmieniane nazwy lub kopiowane za pomocą tego narzędzia.

Instalacja aplikacji i poznanie sposobu jej obsługi zajmuje tylko kilka minut. Ponieważ w większości ma zautomatyzowane funkcje, nie ma’t wiele trzeba zrobić, aby korzystać z aplikacji poza uruchomieniem go.

Naprawdę nie ma lepszej aplikacji innej firmy do tworzenia kopii zapasowych danych Wii, a następnie przechowywania tych kopii zapasowych w systemie komputerowym.

Features and Highlights

Listing of games with titles, sizes, and codes. Obsługa przeciągania i upuszczania w celu dodania wielu plików na raz do dysku WBFS. Łatwy w użyciu interfejs, który również raportuje dostępną, całkowitą i wykorzystaną przestrzeń dyskową na pierwszy rzut oka. Przetwarzanie wsadowe wielu ISO. Zmiana nazw dysków na napędzie WBFS. Obsługa wielu języków Tworzenie wpisu Homebrew Channel Pośrednie przenoszenie i klonowanie Drive-To-Drive Automatyczne wyodrębnianie archiwum RAR Wsadowe wyodrębnianie i usuwanie Eksportowanie listy gier na dysku do pliku .CSV Możliwość użycia więcej niż jednego katalogu okładki Tworzenie kanału

Uwaga: Wymaga .NET Framework.

By Sorrows

CCleaner Portable :: Odin3
Przydatne linki