Strona główna > S > Sothink Swf Decompiler

Sothink SWF Decompiler

WersjaSothink SWF Decompiler 7.4 Build 5320 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperSourceTec Software
Strona do pobraniaSothink SWF Decompiler

Sothink SWF Decompiler to kompleksowe rozwiązanie dla fanów Flasha do wykorzystania jako: SWF do konwertera HTML5, konwerter SWF do FLA, konwerter SWF do FLEX, ekstraktor elementów SWF i downloader Flash online. Możesz łatwo przekonwertować cały SWF do plików HTML5, konwertować SWF do FLA lub projektu FLEX, importować SVG & edytować elementy kształtu w SWF, zastąpić obraz / tekst / elementy dźwiękowe dla SWF, i wyodrębnić zasoby Flash jak kształt, obraz, dźwięk (mp3 lub wav), wideo (flv), ramka, czcionka, tekst, przycisk, sprite, ActionScript, itp. Ten dekompilator Flash obsługuje Flash CS3/CS4/CS5/CS6 i ActionScript 2.0/3.0, można łatwo uzyskać plik XFL z Flash CS5 SWF. Wbudowany odtwarzacz Flash jest dostępny dla Ciebie do odtwarzania SWF/FLV/F4V smoothly.

Dedykowany do Flash SWF Decompiler technologii ponad 12 lat. Zawsze zachować dokładność i wydajność w Dekompilator Flash i odzyskiwania. Zamień obraz/kształt/tekst/dźwięk i eksportuj czcionkę/przycisk/sprit/ActionScript. Wsparcie Flash CS3/4/5/6 i ActionScript 2.0/3.0. Sothink SWF Decompiler jest pierwszym i jedynym SWF Decompiler do obsługi XFL & HTML5. Ciesz się!

Features and Highlights

Odzyskiwanie FLA z SWF
Odzyskiwanie utraconych plików FLA łatwo i całkowicie. Konwersja FLEX-made SWF do kodu źródłowego FLEX. Najnowsze Flash Decompiler obsługuje może dekompilować SWF z TLF tekst zawarte. Kompatybilny z Win10.

Widok i Extract Flash
Jedno kliknięcie, aby wyświetlić i wyodrębnić wszystkie elementy SWF z istniejących plików SWF. Wzbogać swoje własne zasoby projektowe Flash. Wyeksportuj wszystkie (morph) kształty, obrazy, dźwięki (mp3/wav), filmy (flv), czcionki, teksty, przyciski, sprite, ramki i AS.

Konwertuj Flash do HTML5
Konwertuj Flash SWF do plików HTML5, a następnie można go odtwarzać normalnie w przeglądarkach zgodnych z HTML5. Umożliwić odwiedzającym cieszyć się filmy Flash na PC, iPad, iPhone, i innych urządzeń, które obsługują HTML5.

Edytuj elementy SWF
Flash Decompiler może pomóc edytować wszystkie elementy kształtu, modyfikując zarówno figur i typów wypełnienia. Po prostu edytować SWF przez zastąpienie obrazów / teksty / dźwięki / kształty, tworząc nowy film Flash w minutach.

Łatwy w użyciu
SWF Decompiler oferuje styl Office 2007, wielojęzyczne interfejsy, a język systemu może być automatycznie rozpoznawany. Aby zwiększyć wydajność, można dekompilować SWF w trybie wsadowym, i globalnie przeszukuje wszystkie ActionScript.

Darmowa pomoc
Darmowa wtyczka Flash Downloader pozwala przechwycić online Flash z IE lub Firefox w jednym kliknięciem. Wbudowany odtwarzacz Flash jest również dostarczany do łatwo i płynnie odtwarzać żadnych SWF / FLV /F4V movies.

Uwaga: 30 dni wersja próbna. Ograniczona funkcjonalność.

Dostępne również: Pobierz Sothink SWF Decompiler for Mac

.

By EldoreeFon

Sound Forge Pro for Mac :: Sweet Home 3D for Mac
Przydatne linki