Strona główna > S > Swf Player

SWF Player

WersjaSWF Player 1.0 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows XP64 / Vista64 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperSWF File Player Team
Strona do pobraniaSWF Player

SWF Player pozwala na wyświetlanie zawartości wideo flash na komputerze bez konieczności łączenia się z Internetem. Pobieranie i używanie oprogramowania jest bezpłatne. Wystarczy otworzyć dowolny plik SWF w odtwarzaczu lub kliknąć dwukrotnie plik SWF i otworzyć go za pomocą SWF File Player. To będzie czytać meta tagi pliku zbyt.

Ponieważ wiele nowoczesnych urządzeń komputerowych don’t pochodzą z odtwarzaczami flash już, ten odtwarzacz jest doskonałym sposobem, aby wyświetlić klasyczne treści flash. Wiele twórców stron internetowych don’t stworzyć tyle treści flash dla Internetu już, ale można natknąć się na kilka stron internetowych, które nadal go używać.

Jeśli masz pliki SWF pobrane na komputerze, a następnie można je oglądać z tego odtwarzacza, czy you’ re offline lub online. SWF to skrót od Shockwave Flash, który był klasycznym sposobem na dostarczanie interaktywnych treści dla ludzi. Po otwarciu pliku SWF, okno automatycznie zmieni rozmiar, aby dostosować się do wielkości zawartości. Pamiętaj, że ten program jest freeware, więc nigdy nie będziesz musiał nic płacić.

Aby szybko uruchomić odtwarzacz, przejdź do menu Plik i wybierz Otwórz. Następnie znajdź plik SWF, który chcesz odtworzyć. W oknie wiadomości powinny być wyświetlane informacje metadata tag odnoszące się do pliku. Po wybraniu przycisku “Play”, zobaczysz zawartość flash w oknie. F11 klawisz skrótu pozwala przełączać się między trybem okna i tryb pełnoekranowy. To jest tak łatwe do zarządzania.

Interfejs

SWF Player app ma zwykły wyglądający interfejs, ale to prawdopodobnie ma być w ten sposób. Prostota interfejsu sprawia, że rozmiar pliku odtwarzacza jest znacznie mniejszy, co oznacza, że jest on bardziej przenośny i łatwiejszy do zainstalowania na komputerze. Tylko nie oczekuj, że będzie zawierał wiele ciekawych funkcji. Jeśli jednak chcesz odtwarzać tylko pliki SWF i to wszystko, to właśnie znalazłeś idealny odtwarzacz.

Opcje zgodności

Odtwarzacz pozwala cieszyć się ulubionymi grami flash i filmami. Jego wymagania systemowe nie są zbyt wygórowane dla nowoczesnych komputerów. Potrzebujesz tylko .NET Framework, i Shockwave Flash Object zainstalowany na komputerze. Jeśli masz nowoczesny komputer, to powinno to być już na nim.

Sześć różnych rodzajów znaczników metadanych mogą być odczytywane przez odtwarzacz. Są to znaczniki podpisu, które dostarczają informacji o autorze. Inne informacje, które dostarczy to częstotliwość klatek, długość pliku, liczba klatek i numer wersji.

Użyteczność

SWF File Player jest łatwy do rozpoczęcia korzystania z odtwarzacza. Po pobraniu go za darmo na swój komputer, przejdź do menu Plik i wybierz opcję Otwórz. Znajdź plik SWF, który chcesz otworzyć. Informacje metadata tag zostanie wyświetlony w oknie wiadomości. Kliknij “Odtwórz”, aby zobaczyć zawartość flash lub rozpocząć grę Flash w oknie. Możesz przełączać się między trybem okna i trybem pełnoekranowym, naciskając klawisz F11.

By SchoenfelderRaducha

GameLoop :: KingRoot PC
Przydatne linki