Strona główna > C > Cisco Webex Meetings

Cisco Webex Meetings

WersjaCisco Webex Meetings 41.1.0.17621 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperCisco Systems, Inc.
Strona do pobraniaCisco Webex Meetings

Dzięki rozwiązaniu Cisco Webex Meetings dołączanie do konferencji jest bardzo proste - wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby uzyskać wyraźny dźwięk i obraz, a udostępnianie ekranu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki temu można zapomnieć o technologii i skupić się na tym, co ważne.

Wideokonferencje są tak proste i bezproblemowe, jak spotkania osobiste. Dzięki aplikacji mobilnej Webex możesz spotkać się absolutnie wszędzie. Hostowanie jest łatwe, a dołączanie jeszcze łatwiejsze— wystarczy kliknąć łącze, aby dołączyć. Możesz nawet dowiedzieć się czegoś o ludziach, z którymi spotykasz się po raz pierwszy, dzięki natychmiastowemu dostępowi do danych uczestników i ich firm.

Zobaczyć znaczy uwierzyć. Udostępniaj swój ekran, aby wszyscy mogli zobaczyć dokument, arkusz kalkulacyjny lub aplikację. Gospodarze mogą nagrywać spotkanie, aby później inni mogli się z nim zapoznać.

Planuj spotkania i dołączaj do nich z miejsca, w którym pracujesz. Każdy, kogo zaprosisz, może wziąć udział w spotkaniu online, niezależnie od tego, jak się z nim łączy, nawet goście. Duży tłum? Nie ma problemu. Możesz spotkać się nawet z 100 000 osób. Pobierz aplikację Cisco Webex Meetings dla komputerów z systemem Windows już dziś!

Łatwe rozpoczynanie i dołączanie za pomocą Narzędzi do pracy. Teraz możesz dołączyć do spotkania wideo bez konieczności wybierania numeru. Możesz również prowadzić lub dołączyć do spotkania bez pobierania aplikacji Webex na pulpit.

Webinaria
Dzięki Cisco Webex Events możesz prowadzić interaktywne seminaria internetowe z obrazem wideo w jakości HD i dźwiękiem o jakości nadawczej dla publiczności liczącej do 3000 osób.

Webcasting
Organizuj duże wirtualne wydarzenia dla nawet 100 000 uczestników, korzystając z wiedzy Cisco Webex Webcasting, aby zapewnić ich powodzenie.

Uczenie online
Prowadź szkolenia na żywo lub na żądanie dzięki Cisco Webex Training. Organizuj sesje przerywane, testowanie i automatyczne ocenianie z udziałem ponad 1000 uczestników.

Pomoc zdalna
Pomoc techniczna Cisco Webex zapewnia sprawną obsługę klienta dzięki zdalnemu sterowaniu pulpitem i czatowi na żywo.

Uwaga: Ograniczona funkcjonalność w wersji demonstracyjnej.

Dostępne również: Pobierz Cisco Webex Meetings for Mac

Pobierz Cisco Webex Meetings for Mac

.

By Hayden

Baidu Antivirus :: MSI Command Center
Przydatne linki