Strona główna > C > Cisco Webex Teams (32-Bit)

Cisco Webex Teams (32-bit)

WersjaCisco Webex Teams 41.10.0.20213 (32-bit) LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperCisco Systems, Inc.
Strona do pobraniaCisco Webex Teams (32-bit)

Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, przy biurku, czy w sali konferencyjnej, Cisco Webex Teams 32bit pomaga przyspieszyć realizację projektów, budować lepsze relacje i rozwiązywać wyzwania biznesowe. It’ s got all the team collaboration tools you need to keep work moving forward and connects with the other tools you use to simplify life.

Anyone using Webex Teams can start a meeting with the touch of a button. Nie musisz już czekać na gospodarzy. Możesz dołączyć z dowolnego miejsca i bezproblemowo przełączać urządzenia. I kontynuuj rozmowę po spotkaniu.

Nie pozwól, aby ważne wiadomości e-mail zaginęły w przepełnionej skrzynce odbiorczej. Wykonaj swoją pracę już teraz dzięki bezpiecznym wiadomościom grupowym w Webex Teams. Ważne informacje można przesyłać za pośrednictwem wiadomości bezpośrednich i zespołowych, które można od razu przeczytać i na nie odpowiedzieć lub oznaczyć jako wymagające dalszej reakcji. Śledzenie rozmów jest łatwe— wszystkie wiadomości są zapisywane w tej samej przestrzeni, w której się spotykacie.

Współdzielenie plików i ekranu w przestrzeni jest szybkie i proste. A pliki, które otrzymujesz, są uporządkowane, przeszukiwalne i zapisywane tuż obok całej komunikacji, więc łatwo jest znaleźć to, czego szukasz. Zwłaszcza gdy musisz podzielić się informacjami na spotkaniach.

Czasami szybki szkic wyjaśnia pomysł lepiej niż słowa. Whiteboard lub rysuj na telefonie lub innym urządzeniu, a następnie udostępniaj interaktywny rysunek na czacie. Kontynuuj pracę bez względu na to, czy jesteś na spotkaniu na żywo, czy nie.

Szyfrowanie end-to-end
Twoje wiadomości, pliki i rysunki na tablicy są w pełni zaszyfrowane - od Twojego urządzenia do urządzeń odbiorców. W celu zapewnienia dodatkowej kontroli klienci mogą zarządzać własnymi kluczami szyfrowania w siedzibie firmy.

Zabezpiecz urządzenia użytkowników
Administratorzy mogą zarządzać urządzeniami firmowymi lub osobistymi za pomocą takich mechanizmów kontrolnych, jak blokada kodem PIN i możliwość wymazywania danych w przypadku utraty urządzenia.

Kontrola tego, co jest udostępniane
Użytkownicy mogą zachować prywatność pracy zespołowej, blokując miejsca, aby tylko moderatorzy mogli dodawać innych. Cisco Webex Teams for PC integruje się z narzędziami do zapobiegania utracie danych (DLP), w tym z Cisco Cloudlock, w celu ochrony poufnych informacji nawet wtedy, gdy użytkownicy współpracują z osobami spoza firmy, a nawet blokowania użytkownikom możliwości udostępniania plików w celu zachowania zasad dotyczących danych firmowych.

Dostarcza gotowe rozwiązania z aplikacjami innych producentów, takich jak Microsoft, Google i Salesforce, aby zapewnić kompletne doświadczenie współpracy w przedsiębiorstwie. Inne integracje można skonfigurować za pomocą Webex App Hub, aby połączyć pracę zespołową w Webex Teams z pracą wykonywaną w takich narzędziach, jak Service Now, Trello, Asana, Salesforce i Jira.

Uwaga: Ograniczona funkcjonalność w wersji demonstracyjnej. Plan Premium pozwala na tworzenie spotkań z udziałem nawet 200 osób.

Dostępne również: Pobierz Cisco Webex Teams dla komputerów Mac

Pobierz Cisco Webex Teams dla komputerów Mac

.

By LorineLorenzano

SD Memory Card Formatter for Mac :: Thonny
Przydatne linki