Strona główna > D > Dolby Access

Dolby Access

WersjaDolby Access 3.2.169 LATEST
WymaganiaWindows 10 (32-bit) / Windows 10 (64-bit)
DeweloperDolby Laboratories
Strona do pobraniaDolby Access

Dolby Access to zaawansowany pakiet sterowników dźwięku, który pozwala użytkownikom na wszystkich poziomach wiedzy łatwo wydobyć maksymalny potencjał ze swoich słuchawek stereo lub urządzenia Dolby Atmos, umożliwiając reprodukcję wysokiej jakości dźwięku w nowoczesnych treściach multimedialnych.

Dzięki dekadom doświadczenia w produkcji zaawansowanych kodeków dźwiękowych i głębokiej integracji z nowoczesnymi grami wideo, filmami i multimediami, Dolby Access jest w stanie w wyjątkowy sposób zaprezentować skomplikowane detale dźwiękowe, precyzję rozchodzenia się dźwięku i realistyczny pejzaż dźwiękowy nie tylko z przodu, z boku i za Tobą, ale także z pełną obsługą nowoczesnego systemu Atmos dla głośników podwieszanych, które mogą radykalnie rozszerzyć pejzaż dźwiękowy we wszystkich trzech wymiarach.

Sklep Windows 10 oferuje wszystkim swoim użytkownikom dostęp do darmowej wersji aplikacji Dolby Access, która niesie ze sobą zoptymalizowane sterowniki dźwiękowe zapewniające wysokiej jakości reprodukcję realistycznego dźwięku przestrzennego w grach, filmach i serialach. Dekodowanie dźwięku jest dodatkowo zoptymalizowane pod kątem gier wideo, a konkretnie najnowszych tytułów AAA, w których można dokładnie określić pochodzenie różnych dźwięków, co pomaga lepiej orientować się w środowisku 3D, łatwo wchodzić w interakcje ze środowiskiem i dynamicznymi obiektami, a nawet usłyszeć i wskazać lokalizację zagrożenia, zanim jeszcze zobaczymy je w świecie gry przed sobą.

Niektóre z gier wideo, które otrzymały pełną integrację Dolby Access to Gears 5, Borderlands 3, Resident Evil 2, Metro Exodus, Forza Horizon 4 i inne.

Dolby Access jest również bardzo skuteczny w odtwarzaniu wciągającego dźwięku, który można znaleźć w programach telewizyjnych i filmach. Pełne wsparcie dla wirtualnego dźwięku przestrzennego w słuchawkach i głośnikach surround Dolby Atmos jest dostępne dla treści dystrybuowanych wewnątrz aplikacji takich jak Netflix, Amazon Prime Video, Vudu, iQiyi, Maxdom, Microsoft Movies & TV, i innych.

Oprócz systemu Windows 10, aplikacja Dolby Access jest również dostępna dla konsoli do gier Xbox One, umożliwiając korzystanie z tych samych możliwości przetwarzania dźwięku w tym potężnym sprzęcie domowym do gier i multimediów.

Instalacja i użytkowanie

Dolby Access można zainstalować z Microsoft Store za pomocą prostego kliknięcia przycisku “Get” na stronie aplikacji. Ponieważ ma ona bardzo niskie wymagania systemowe, można ją bezpiecznie zainstalować na każdym komputerze PC (domowym lub laptopie), na którym działa system operacyjny Windows 10. Aplikacja wymaga, aby mieć co najmniej Windows 10 w wersji 18362.0.

Aplikacja sama w sobie posiada bardzo usprawniony i przyjemny wizualnie interfejs, z trzema głównymi zakładkami do dostrajania ambiance dźwięku – Strona główna, Produkty, a co najważniejsze Ustawienia. W tej ostatniej zakładce, można dostosować podpis dźwięku dla różnych rodzajów zawartości na komputerze – Gra, Film, Muzyka, Głos i trzy niestandardowe ustawienia.

Features and Highlights

All-in-one rozwiązanie dla umożliwienia autentycznej reprodukcji dźwięku Dolby Atmos na komputerze. Wsparcie zarówno dla wirtualnych słuchawek surround, jak i głośników kina domowego. Znaczące optymalizacje dźwięku dla różnych produktów do gier wideo. Popraw dźwięk w swoich ulubionych grach wideo dzięki realistycznemu, efektownemu i wciągającemu dźwiękowi przestrzennemu. Przenieś dźwięk przestrzenny w filmach i programach telewizyjnych na zupełnie nowy poziom dzięki Dolby Atmos. Prosta i szybka aplikacja do zarządzania dźwiękiem. 100% ZA DARMO!By RubinIshman

DirectX 10 :: Gramblr (64-bit)
Przydatne linki