Strona główna > K > Koplayer

KOPLAYER

WersjaKOPLAYER 2.0.0 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperKoplayer Team
Strona do pobraniaKOPLAYER

KOPLAYER to świetny emulator Androida dla PC, który przynosi najlepsze wrażenia z gry dla graczy z ponad milionem gorących aplikacji. W porównaniu do tradycyjnych emulatorów Androida, KOPLAYER Emulator bierze najnowszą technologię jądra pod architekturą x86. Wszystkie te wyniki dają ogromne korzyści w wydajności, stabilności, kompatybilności i pozwalają cieszyć się zabawą, której nie można uzyskać z telefonu komórkowego. Duży ekran, płynne działanie, nieograniczona pamięć. Czy martwisz się o mały ekran swoich telefonów? Czy jesteś przygnębiony, że niektóre gry nie mogą działać na Twoim telefonie? Pobierz Koplayer Android emulator offline installer for PC. Takie problemy już się nie pojawią.

Kompatybilny z Windows XP/7/8/10. Emulator Androida może działać na Twoim komputerze z systemem Windows, który jest płynniejszy niż granie na urządzeniach z Androidem. I więcej niż 99% aplikacji i gier są dostępne na oprogramowanie, jak Call of Duty Mobile, PUBG Mobile, Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars, Arena of Valor, Free Fire, itp. I to jest o wiele więcej niż podobne produkty na wydajność gry. Wewnętrzny zintegrowany sklep Google Play do kompatybilności ze wszystkimi aplikacjami. Program emulator Androida posiada wewnętrzny zintegrowany sklep Google Play. Gracze mogą pobierać, instalować i grać w dowolną aplikację sklepu Google Play w aplikacji. Oczywiście, można również przeciągnąć pliki .apk do aplikacji, aby je zainstalować.

Obsługujący gamepad, klawiaturę i mysz. Posiada wiele wbudowanych funkcji dla kamery, mikrofonu, klawiatury itp. Gracze mogą korzystać z gier mobilnych z gamepad, czat przez klawiaturę, które nie mogą uzyskać z urządzeń z systemem Android. Jedno kliknięcie dla zrzutu ekranu i nagrywania wideo. Jako starszy gracz, wiesz, że zrzuty ekranu i nagrania wideo są koniecznością podczas grania w gry. To ma te dwie wbudowane funkcje. Możesz uzyskać zrzut ekranu i nagranie wideo za pomocą jednego kliknięcia i podzielić się nim z przyjaciółmi w KO PLAYER.

Dostępne również: Pobierz KOPLAYER dla Mac

.

By AlversonLuedke

Nahimic :: DirectX 10
Przydatne linki