Strona główna > R > Rpg Maker Mv

RPG Maker MV

WersjaRPG Maker MV 1.6.1 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperKadokawa and Yoji Ojima
Strona do pobraniaRPG Maker MV

RPG Maker MV powstał, aby spełnić pragnienie tworzenia oryginalnych gier RPG bez znajomości programowania. Od wydania poprzedniego RPGMAKERA, VX Ace, minęły już cztery lata. Krajobraz gier, a w szczególności gier RPG, bardzo się zmienił. Tak samo jak potrzeby użytkowników. Dzięki najnowszej odsłonie RPG Maker MV pozwala spełnić marzenia wielu jego fanów! Teraz może tworzyć gry RPG dla Windows, macOS, Android, lub iPhone!

Features and Highlights

SAMPLE DATA INCLUDED
""Aby pomóc każdemu łatwo stworzyć grę, zawarliśmy kilka przykładowych danych, które można łatwo wykorzystać! Mamy ponad 100 przykładowych map, części generatora postaci i wiele więcej! RTP jest teraz zintegrowany z silnikiem, aby zaoszczędzić użytkownikowi kłopotów.""

JAVASCRIPT TO CREATE COMPLEX GAMES
Używa dobrze znanego JavaScript, w połączeniu z eksportem HTML5. Opanowując JavaScript, będziesz mógł zmieniać grę według własnych upodobań, od bitew po Menu UI. Ta funkcja jest skierowana do doświadczonych programistów. Teraz masz możliwość kontrolowania wszystkich elementów gry. Koniec z ukrytymi klasami!

Dystrybucja na wielu platformach & Wsparcie dla MAC
Możesz teraz tworzyć własne gry programowe na Macintosh. Zostanie ona wydana w tym samym czasie, co wersja dla Windows. Użytkownicy RPG Maker MV będą mogli tworzyć gry na wszystkie platformy.

MOUSE & TOUCH INPUT SUPPORT
Masz już dość wykonywania wszystkich czynności za pomocą klawiatury? Teraz możesz grać w swoje RPG za pomocą palca na urządzeniach dotykowych i myszy na komputerach.

TYBY SYSTEMU BITWY
Za pomocą zaznaczenia pola wyboru możesz przełączyć się z klasycznego widoku frontu na widok boczny.

Trzy warstwy mapy
Game Maker posiada zautomatyzowaną górną warstwę, aby ułatwić tworzenie i edytowanie rozbudowanych map!

WIĘKSZA ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
Poprzednia rozdzielczość ekranu aplikacji wynosiła 544x416 pikseli. Rozdzielczość ekranu narzędzia MV wynosi teraz 816x624 pikseli. Rozmiar wszystkich zasobów graficznych (w tym animacji) jest teraz 1,5 raza większy niż w poprzednich wersjach programu. Na przykład, znaki były 32x32, a teraz mają 48x48.

INTRODUCING PLUGIN MANAGER
Dodając pliki js w folderze pluginów projektu, będziesz mógł wybrać plugin w Plugin Managerze. Możesz zobaczyć szczegóły skryptu, parametry skryptu oraz możliwość jego włączenia i wyłączenia. Korzystanie z Plugin Manager będzie znacznie łatwiejsze niż w starym formacie. Pozwalając na minimalną ingerencję użytkownika, aby zapobiec błędom i łatwo zamówić skrypty niż poprzedni twórcy.

EVENT SEARCHER
Jedną z brakujących funkcji z RPGMaker 2003, Funkcja wyszukiwania zdarzeń jest z powrotem! Im większa staje się twoja gra, tym więcej zmiennych, przełączników i zdarzeń będziesz używał. Szybko staje się to trudne do zarządzania i znalezienia konkretnych parametrów. Korzystanie z narzędzia Event Search pozwoli Ci zaoszczędzić czas i szybko zobaczyć wszystkie instancje danej zmiennej lub przełącznika!

Uwaga: 20 dni wersji próbnej.

By KoosisPomarico

VLC Media Player (64-bit) :: Microsoft Office for Mac
Przydatne linki