Strona główna > M > Microsoft Office For Mac

Microsoft Office for Mac

WersjaMicrosoft Office 2016 16.53 LATEST
WymaganiamacOS 10.13 High Sierra or later
DeweloperMicrosoft Corporation
Strona do pobraniaMicrosoft Office for Mac

Microsoft Office dla komputerów Mac działa w chmurze, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do swoich dokumentów w dowolnym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu. Jest to niewątpliwie Office - ale przemyślany tak, aby wykorzystać unikalne funkcje systemu Windows. Microsoft Office to pakiet biurowy aplikacji desktopowych, serwerów i usług dla systemów operacyjnych Microsoft Windows i Mac OS X, wprowadzony przez firmę Microsoft. Nowy Microsoft Office dla macOS zawiera zaktualizowane wersje programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook - a gdy tylko otworzysz którąkolwiek z tych aplikacji, od razu poczujesz różnicę. Odświeżony interfejs panelu zadań ułatwia pozycjonowanie, zmianę rozmiaru i obracanie grafiki, dzięki czemu możesz stworzyć dokładnie taki układ, jaki chcesz. A nowe motywy i style pomogą Ci zebrać wszystko razem, aby stworzyć wspaniałe, profesjonalne dokumenty.

Ukryj swój prawdziwy adres IP i chroń swoją prywatność w sieci! Sprawdź HMA! Pro VPN for Mac!

Word for Mac
Twórz, dopracuj i udostępniaj piękne i profesjonalne dokumenty. Najnowocześniejsze narzędzia do tworzenia i przeglądania w programie Word ułatwiają tworzenie dopracowanych dokumentów. Nowy panel Insights pokazuje w programie Word istotne informacje kontekstowe z sieci. Karta Projektowanie umożliwia zarządzanie układem, kolorami i czcionkami w całym dokumencie.
Wykonaj więcej zadań, pracując razem za pomocą wbudowanych narzędzi do udostępniania i przeglądania dokumentów. Kilka osób może jednocześnie pracować nad tym samym dokumentem, a komentarze w wątkach umożliwiają prowadzenie konwersacji tuż obok odpowiedniego tekstu.

Excel for Mac
Analizuj i wizualizuj liczby na nowe, intuicyjne sposoby. Nowy Excel dla komputerów Mac umożliwia przekształcanie liczb w spostrzeżenia. Znajome skróty klawiaturowe i usprawnienia wprowadzania danych, takie jak kreator formuł i autouzupełnianie, natychmiast zwiększają wydajność pracy. Excel pomaga Ci także w wizualizacji danych, rekomendując wykresy najlepiej dopasowane do Twoich liczb i umożliwiając szybki podgląd różnych opcji. Nowe plasterki tabeli przestawnej ułatwiają odkrywanie wzorców w dużych ilościach danych.

PowerPoint dla komputerów Mac
Twórz prezentacje multimedialne i śmiało przedstawiaj swoje pomysły. Do następnej prezentacji podejdź z pełnym przekonaniem. Nowy widok prezentera w programie PowerPoint wyświetla bieżący slajd, następny slajd, notatki prelegenta i zegar na komputerze Mac, podczas gdy na dużym ekranie wyświetlana jest tylko prezentacja dla słuchaczy. Nowy panel animacji ułatwia projektowanie i dostrajanie animacji, a dopracowane przejścia między slajdami sprawiają, że gotowy produkt jest dopracowany. Łatwo udostępniaj swoją prezentację i zapraszaj innych do jednoczesnej pracy nad nią.

OneNote dla komputerów Mac
Zatrzymaj swoje myśli w swoim własnym cyfrowym notatniku. Przechwytuj, organizuj i udostępniaj swoje pomysły za pomocą cyfrowych notatników, do których masz dostęp na dowolnym urządzeniu. Szybkie znajdowanie rzeczy dzięki potężnej wyszukiwarce, która śledzi znaczniki, indeksuje wpisywane notatki i rozpoznaje tekst na obrazach oraz w notatkach odręcznych. Pogrubianie, kursywa, podkreślanie, zaznaczanie, wstawianie plików, obrazów i tabel— formatuj swoje notatki tak, jak chcesz. Łatwo udostępniaj notatniki znajomym, rodzinie lub współpracownikom, aby wszyscy mogli wspólnie pracować nad planami podróży, zadaniami domowymi lub projektami zawodowymi.

Outlook for Mac
Zapewnij sobie porządek dzięki szybkiej i świetnie wyglądającej obsłudze poczty e-mail i kalendarza. Zarządzanie pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami jeszcze nigdy nie było tak proste. Nowy Outlook dla komputerów Mac obsługuje pocztę w trybie push, dzięki czemu Twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna. Ulepszony widok konwersacji automatycznie porządkuje skrzynkę odbiorczą wokół wątków, dzięki czemu już nigdy nie będziesz szukać powiązanych wiadomości. A nowy podgląd wiadomości daje Ci pierwsze zdanie wiadomości e-mail tuż pod jej tematem, dzięki czemu możesz szybko zdecydować, czy chcesz ją przeczytać teraz, czy wrócić do niej później.

Uwaga: Ograniczenia w wersji niezarejestrowanej, możesz otwierać dokumenty, ale nie możesz ich edytować ani tworzyć nowych.

Dostępne również: Pobierz Microsoft Office dla Windows

By Merrick

RPG Maker MV :: WebTorrent for Mac
Przydatne linki