Strona główna > T > Trojan Remover

Trojan Remover

WersjaTrojan Remover 6.9.5 Build 2977 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperSimply Super Software
Strona do pobraniaTrojan Remover

Trojan Remover pomaga w usuwaniu złośliwego oprogramowania - koni trojańskich, robaków, adware, spyware - gdy standardowe oprogramowanie antywirusowe albo nie potrafi ich wykryć, albo nie potrafi ich skutecznie wyeliminować. Standardowe programy antywirusowe są dobre w wykrywaniu tego złośliwego oprogramowania, ale nie zawsze są dobre w skutecznym usuwaniu go.

Większość skanerów wirusów i trojanów jest w stanie wykryć złośliwe oprogramowanie - konie trojańskie, robaki internetowe, Adware/Spyware, itp. - ale nie zawsze są bardzo skuteczne w ich usuwaniu, gdy już zostaną uruchomione.

Trojan Remover został zaprojektowany specjalnie do wyłączania/usuwania złośliwego oprogramowania bez konieczności ręcznej edycji plików systemowych lub Rejestru. Program usuwa również dodatkowe modyfikacje systemu, które są ignorowane przez standardowe skanery antywirusowe i skanery trojanów.

Skanuje WSZYSTKIE pliki ładowane podczas uruchamiania systemu w poszukiwaniu Adware, Spyware, trojanów zdalnego dostępu, robaków internetowych i innego złośliwego oprogramowania. Trojan Remover sprawdza również, czy Windows ładuje pliki/usługi, które są ukryte przez techniki Rootkit i ostrzega cię, jeśli znajdzie jakiekolwiek.

Uwaga: 30-dniowa wersja próbna.

By Astrea

Epson Easy Photo Print :: MEGAsync
Przydatne linki