Strona główna > i > Icloud Remover

iCloud Remover

WersjaiCloud Remover 1.0.2 LATEST
WymaganiaWindows 10 (32-bit) / Windows 10 (64-bit)
DeweloperGsm Limited S.a
Strona do pobraniaiCloud Remover

iCloud Remover to poręczna aplikacja do zarządzania bezpieczeństwem, która ma unikalną zdolność do przechodzenia przez kilka warstw ochrony znalezionych w nowoczesnych urządzeniach iOS i usuwania ich blokad iCloud na stałe. Blokada iCloud jest częstym zjawiskiem dla wielu użytkowników, którzy nie zdołali odpowiednio zabezpieczyć swojego urządzenia i uruchomili domyślny mechanizm obronny systemu iOS, który całkowicie zablokował dostęp do ich urządzenia. Chociaż procedura ta pomaga zabezpieczyć swoje prywatne dane przed nieautoryzowanym dostępem, może to spowodować poważne kłopoty dla użytkowników, którzy zostali znalezieni zablokowani z własnych urządzeń mobilnych.

⚠ Uwaga: To oprogramowanie nie jest już dostępne do pobrania. To może być ze względu na program został przerwany, o problem bezpieczeństwa lub z innych powodów.

iCloud Remover znalazł znaczną sławę, gdy został pierwotnie wydany, ponieważ umożliwił użytkowników domowych, aby w końcu uzyskać dostęp do ich zablokowanych urządzeń iPhone i iPad. Co więcej, aplikacja może nawet zapewnić zaawansowaną funkcjonalność w postaci “Neverlocked” funkcji, która może zmienić urządzenie’s IMEI kod, a zatem sprawiają, że wygląda na to, że urządzenie nigdy nie było zablokowane w pierwszej kolejności.

Ta aplikacja obsługuje wszystkie wersje sprzętu iOS (w tym najnowszy iOS), jak również wszystkie nowoczesne urządzenia Apple w rodzinach iPhone i iPad.

Podczas gdy aplikacja jest dostępna do użytku w ramach licencji premium, można również uzyskać dostęp za pośrednictwem bezpłatnego demo, które oferuje ograniczone czasowo funkcje.

Instalacja i użytkowanie

Darmowa wersja demonstracyjna iCloud Remover jest dostarczana w lekkim pakiecie, który ma rozmiar mniejszy niż 1 MB. Po szybkiej i bezproblemowej instalacji, można uruchomić aplikację, która może uratować zablokowany telefon, który jest podłączony do komputera za pomocą kabla USB.

Interfejs użytkownika aplikacji jest nie tylko minimalistyczny, ale również wygląda jak to było pierwotnie wykonane, gdy Windows 95 był nowy. Jednak w tym przypadku, wygląda nie są tak ważne, gdy ta aplikacja może produkować niezawodny wskaźnik sukcesu w odblokowywaniu nowoczesnych urządzeń z systemem iOS. Aplikacja działa bez względu na to, jaki rodzaj Apple bootloader wykrywa, z obsługą wszystkich baseband i firmware wersji obecnie dostępnych.

Jeśli chcesz kupić pełną wersję tej aplikacji, udać się na jego oficjalnej stronie internetowej, gdzie deweloperzy będą wysyłać Ci aktualne aplikacje w okresie 12-24 godzin.

Features and Highlights

Niezawodny iCloud unlocker, który zapewni Ci dostęp do zablokowanego iPhone'a lub iPada. Kompatybilny z wszystkimi modelami iPhone'a i iPada. Obsługuje odblokowywanie wszystkich wersji basebandu i firmware. Wymaga połączenia USB z zablokowanym urządzeniem, Wi-Fi i narzędzia do odblokowywania w chmurze w fazie rozwoju. Może przełączyć urządzenie w “Neverlocked” tryb. Usprawniony i łatwy w użyciu interfejs. Lekkie i szybkie działanie. Dostępne do zakupu na oficjalnej stronie. Dostępna za darmo poprzez aplikację DEMO!ymagania systemowe

MINIMALNE:

OS: Windows 7 Procesor: Dwurdzeniowy CPU 2,4 GHz Pamięć: 4 GB RAM Grafika: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000) Dysk twardy: 3 GB dostępnego miejsca

By StoverDimario

Euro Truck Simulator 2 :: ASIO4ALL
Przydatne linki