Strona główna > G > Gopro Studio

GoPro Studio

WersjaGoPro Studio 2.5.9.2658 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperGoPro, Inc.
Strona do pobraniaGoPro Studio

Aplikacja GoPro Studio App dla komputerów stacjonarnych to najprostszy sposób na zgrywanie i cieszenie się zdjęciami i filmami GoPro. Automatycznie zgrywaj swoje nagrania i trzymaj wszystko uporządkowane w jednym miejscu, abyś mógł szybko znaleźć swoje najlepsze ujęcia. Dokonuj szybkiej edycji i udostępniaj swoje ulubione zdjęcia i filmy prosto na Facebooku i YouTubeTM, lub użyj dołączonej aplikacji GoPro Studio do bardziej zaawansowanej edycji, w tym szablonów GoPro, efektów slow-motion i innych.

Offload + enjoy your GoPro footage
The GoPro App automatically imports the files from your camera or SD card and keeps all your GoPro photos and videos organized in one place. Szybko znajdź to, czego szukasz, a następnie przejdź do edycji i udostępniania ulubionych ujęć.

Twórz materiały łatwe do udostępniania
Łatwo dokonasz szybkiej edycji i podzielisz się nimi ze znajomymi. Przycinaj filmy, aby tworzyć krótkie klipy, a następnie publikuj je bezpośrednio na Facebooku lub YouTube™ . Udostępniaj swoje sekwencje zdjęć poklatkowych jako unikalne filmy lub wyciągaj wysokiej jakości zdjęcia z filmów, aby łatwo się nimi dzielić.

Wspaniałe narzędzia do edycji zdjęć poklatkowych
Automatycznie utwórz film z sekwencji zdjęć poklatkowych. Możesz także stworzyć krótki klip z ulubionych klatek lub zapisać pojedyncze ujęcie. A ponieważ aplikacja wyświetla sekwencje zdjęć w postaci pojedynczych miniaturek, Twoje multimedia pozostają uporządkowane i łatwe do przeglądania.

Łatwe wyszukiwanie + HiLight najlepszych momentów
HiLight Tag sprawia, że znajdowanie— i śledzenie— Twoich najlepszych ujęć jest wygodniejsze niż kiedykolwiek. Widzisz wspaniały moment podczas oglądania filmów lub zdjęć? Dodaj HiLight, aby oznaczyć to ujęcie, co ułatwi późniejszą edycję i udostępnianie.

Obracaj filmy i sekwencje zdjęć
Jeśli nagrałeś materiał, gdy kamera była zamontowana do góry nogami, możesz łatwo obracać filmy lub całe sekwencje zdjęć do właściwej orientacji, aby móc je oglądać i edytować.

Dbaj o aktualność swojego GoPro
Zyskaj najlepszą wydajność swojego GoPro. Aplikacja ułatwia aktualizowanie kamery do najnowszych funkcji, zapewniając optymalne działanie.

Zawiera aplikację GoPro Studio do bardziej zaawansowanej edycji
Dołączona do aplikacji aplikacja GoPro App umożliwia bardziej zaawansowaną edycję wideo, w tym tworzenie szablonów GoPro metodą "przeciągnij i upuść", efektów slow-motion i innych.

Features and Highlights

Zoptymalizowana do ładowania, organizowania i udostępniania zdjęć i filmów GoPro Zawiera zaawansowane funkcje przeglądania i edytowania zdjęć seryjnych i poklatkowych HiLight Tags pomagają szybko znaleźć najlepsze momenty Proste narzędzia do przycinania wideo ułatwiają tworzenie i udostępnianie krótkich klipów W zestawie z aplikacją GoProStudio do bardziej zaawansowanej edycji Aktualizuje Twoją kamerę GoPro za pomocą najnowszych funkcji, zapewniając optymalną wydajność Wyposażona w szereg potężnych narzędzi do edycji Szablony typu "przeciągnij i upuść" pomagają szybko przejść do niesamowitej edycji w stylu GoPro Przycinaj i mieszaj klipy wideo, Dodawaj tytuły, muzykę i ścieżki dźwiękowe FluxTM umożliwia uzyskanie superpłynnego, ultra-wolnego– motion i fast– motion zmiany prędkości Twórz filmy z sekwencji zdjęć poklatkowych Zastosuj redukcję efektu rybiego oka do swoich ujęć

Uwaga: Wymaga QuickTime.

Dostępne również: Pobierz GoPro Studio for Mac

By TertiasMccole

Xpadder :: VLC Media Player (64-bit)
Przydatne linki