Strona główna > H > Hisuite

HiSuite

WersjaHiSuite 11.0.0.530 LATEST
WymaganiaWindows 10 (32-bit) / Windows 10 (64-bit)
DeweloperHuawei Technologies Co., Ltd.
Strona do pobraniaHiSuite

HiSuite by Huawei Android Device Manager dostarcza Ci centrum kontroli pulpitu do łatwego zarządzania danymi, aplikacjami, wykonywania kopii zapasowych i aktualizacji w kilku prostych krokach. Huawei HiSuite Android Device Manager pozwala na łatwe zarządzanie kontaktami, wiadomościami, zdjęciami, wideo, aplikacjami i innymi z komputera z systemem Windows. HiSuite for Desktop to niesamowita aplikacja! i pozwala użytkownikom na podłączenie telefonu Huawei do komputera z systemem Windows!

Hi Suite jest licencjonowany jako Freeware dla Windows PC 10, 8, 7, XP (32-bit lub 64-bit) system operacyjny / platforma z narzędzi telefonu komórkowego bez ograniczeń. Sprawdź teraz!

Zarządzanie danymi
Zarządzaj swoimi kontaktami, wiadomościami, zdjęciami, filmami, aplikacjami i innymi z komputera.

Kopia zapasowa
Zrób kopię zapasową swoich danych, aby uniknąć utraty ważnych plików.

Aktualizacja systemu
Uaktualnij system urządzenia w kilku prostych krokach.

Podłącz telefon komórkowy do komputera za pomocą kabla USB

Najpierw wprowadź Ustawienia, a następnie wpisz HDB w górnym polu wyszukiwania. Kliknij na ""Allow HiSuite to use HDB"" w wynikach wyszukiwania. Prosimy o wyrażenie zgody na autoryzację w telefonie podczas łączenia. Otwórz HiSuite na swoim telefonie, wprowadź wyświetlony ośmiocyfrowy kod weryfikacyjny w polu wprowadzania kodu weryfikacyjnego na komputerze i kliknij przycisk ""Połącz teraz"".

unkcja nadawania umożliwia łatwe transmitowanie rozgrywki w serwisie Twitch, a zapisy w chmurze pozwalają na zapisywanie i kontynuowanie gier z dowolnego komputera podłączonego do programu.

Wykrywanie i aktualizowanie rzadkich, niedopasowanych i przestarzałych sterowników komputerowych za pomocą jednego kliknięcia. Pobierz program Driver Booster Pro!

Origin łączy cały świat gier w jednej, wygodnej aplikacji. Pobieranie plików jest uproszczone, co umożliwia szybką i łatwą instalację, a użytkownik może bezpiecznie kupować i grać w swoje ulubione gry w dowolnym miejscu i czasie. Podczas gry możesz nawet rozmawiać z przyjaciółmi na czacie bezpośrednio z aplikacji. Nowe funkcje dodane ostatnio do aplikacji obejmują dema przesyłane strumieniowo na żywo, gry free-to-play oraz funkcję przechowywania w chmurze w wersji beta. Dzięki niej możesz zapisywać swoje postępy w sieci, a następnie kontynuować grę na dowolnym komputerze obsługującym Origin. Dla graczy w podróży usługi te są dostępne również na urządzeniach przenośnych!

Cechy i najważniejsze informacje

Demonstracyjne transmisje na żywo oraz gry dostępne za darmo - Czy wiesz, że w aplikacji możesz grać w gry sieciowe, w tym w strumieniowe wersje demonstracyjne najnowszych tytułów? Niezależnie od tego, czy chcesz obejrzeć demo Dead Space 2, czy po prostu zabić trochę czasu, grając w gry online, takie jak Plants vs. Zombies czy Bejeweled, narzędzie jest pod ręką.

Przechowywanie w chmurze - Nowa funkcja przechowywania w chmurze, będąca wciąż w fazie beta, oznacza, że będziesz mógł kontynuować grę dokładnie od miejsca, w którym ją przerwałeś, niezależnie od tego, gdzie grasz. Musiałeś wyłączyć grę akurat w momencie, gdy miałeś pokonać poziom bossa? Cóż don’ t worry – teraz dane gry będzie żyć w Chmurze.

Consolidate Your Library - Teraz oferuje możliwość dodawania praktycznie każdej gry EA you’ ve kiedykolwiek zakupione cyfrowo do biblioteki aplikacji, niezależnie od tego, gdzie pierwotnie kupił grę.

Gdziekolwiek jesteś - Aplikacja została zaprojektowana tak, aby być tam, gdzie Ty. Umożliwia łączenie się i granie z przyjaciółmi na urządzeniach iPhone, iPad, iPod touch lub smartfonach z systemem Android.

No More Discs - Jeśli kiedykolwiek zgubiłeś lub porysowałeś płytę ze swoją ulubioną grą, docenisz funkcję biblioteki na platformie.

Graj na dowolnym komputerze - Niezależnie od tego, czy wymieniasz komputer na nowy, czy spędzasz tydzień u babci, wszystkie Twoje gry będą dostępne natychmiast po zainstalowaniu aplikacji.

Ułatwione zakupy - Dzięki programowi nie będziesz musiał czekać w kolejce ani płacić dodatkowej opłaty za przesyłkę, a przy zakupie nowych gier otrzymasz natychmiastową gratyfikację.

Pre-Load New Games - możesz pobierać nowe gry na kilka dni przed ich wydaniem, aby od razu rozpocząć grę w dniu premiery.

Auto-Patching - poprawki do gier są teraz pobierane i instalowane automatycznie, co zapewnia najlepsze wrażenia podczas każdej rozgrywki.

Dostępne również: Pobierz Origin dla Mac

echy i zalety

Łatwe przeglądanie, instalowanie i odinstalowywanie aplikacji Aktualizacje aplikacji jednym kliknięciem Tworzenie kopii zapasowej ważnych danych w telefonie, takich jak kontakty, wiadomości, aplikacje, zdjęcia, filmy, utwory, dzienniki połączeń, e-maile i terminarze, na komputerze Przywracanie danych z kopii zapasowej z łatwością Dodawanie, usuwanie i edytowanie kontaktów Eksportowanie i importowanie kontaktów Zarządzanie kontaktami w grupach Wiele trybów przeglądania zdjęć Robienie zrzutów ekranu urządzenia bezpośrednio z komputera Sprawdzanie dostępności, Pobieraj i instaluj nowe aktualizacje systemu w wygodny sposób Aktualizacje Huawei HiSuite są również regularnie udostępniane Odbieraj, wysyłaj i zarządzaj wiadomościami z komputera Eksportuj wiadomości z telefonu do komputera Wysyłaj wiadomości do wielu odbiorców Wiele trybów przeglądania wideo Importuj/eksportuj wideo

Dostępne również: Pobierz HiSuite dla Mac

By UniRuzzo

Similar articles

ASIO4ALL :: Songr
Przydatne linki