Strona główna > S > Songr

Songr

WersjaSongr 2.1 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperXamasoft
Strona do pobraniaSongr

Songr to odtwarzacz muzyczny w chmurze, który przesyła strumieniowo i pobiera muzykę z wielu serwisów internetowych, w tym Grooveshark, Prostopleer, MusicSearch, YouTube i wielu innych (w tym muzykę już zapisaną na komputerze).

⚠ Uwaga: Ten produkt nie jest już rozwijany i może nie działać prawidłowo.

Jeśli szukasz alternatywy, zalecamy pobranie 4K Video Downloader.

Features and Highlights

Songr agreguje wyniki z 16 wyszukiwarek mp3 Pełne wyszukiwanie albumów Dostępne języki: English, Españ ol, Deutsch, Portuguê s, Franç ais, Italiano, Norsk, Dansk, Nederlands, Tü rkç e, Български, Magyar, Chinese (Traditional), Latvieš u, Româ na, 한국어, Indonesia, Català , Ε λ λ η ν ι κ ά, hebrajski, polski, Euskera, Русский, Svenska, Nederlands Pobierz filmy HQ/HD YouTube i opcjonalnie wyodrębnij ścieżkę dźwiękową jako mp3 To grays out low bitrate preview-only i mp3s Inteligentne sortowanie: Stara się wyświetlać wysokiej jakości mp3 na górze listy Dwukrotne kliknięcie pliku mp3 otwiera go bezpośrednio w Windows Media Player Konwertuje linki, które wskazują na stronę internetową zamiast na plik mp3 Umożliwia odkrycie nazwy utworu przez wpisanie kilku słów w panelu Szukaj według słów i odsłuchanie podglądu utworu Automatyczne sprawdzanie aktualizacji, aby uzyskać więcej wtyczek do wyszukiwarek Tryb automatyczny Linki do zakupu muzyki z Amazon i Rhapsody Sprawdzanie pisowni Plik dziennika Jest to freeware, bez reklam i ograniczeń

AQ

Czy Songr działa za pośrednictwem proxy?
Tak, używa domyślnego proxy systemowego. Nawet jeśli używasz Firefoksa jako przeglądarki, musisz ustawić proxy Internet Explorera, ponieważ jest to systemowe proxy dla każdej aplikacji (Panel sterowania, Opcje internetowe, Połączenia, Ustawienia sieci LAN)

Jak Songr może uzyskać wyniki z tych wyszukiwarek?
Pobiera stronę internetową z wynikami wyszukiwania dla każdej wyszukiwarki i szybko identyfikuje adres URL pliku mp3 i inne metadane za pomocą znaczników Html znajdujących się w pobliżu danych.

Jak korzystać z funkcji wyszukiwania według słów piosenek?
Uruchom program, kliknij Szukaj według słów piosenek, wpisz kilka słów i naciśnij ENTER. Kliknij prawym przyciskiem myszy -> Podgląd, aby posłuchać podglądu. Jeśli jest to właściwy utwór, kliknij go dwukrotnie, aby wyszukać pliki mp3.

Jak działa funkcja Szukaj według słów piosenek?
Szuka słów wpisanych w Bing plus dodanie ""słów piosenek"" do zapytania, czyta tytuły wyników, filtruje je za pomocą technik heurystycznych i próbuje przywrócić oryginalny przypadek.

Oprogramowanie nie indeksuje ani nie hostuje żadnych plików mp3, jest to tylko interfejs do zewnętrznych wyszukiwarek mp3. Nie ma kontroli nad żadnymi stronami internetowymi ani zasobami, które są dostarczane przez firmy lub osoby inne niż Songr.

By Ruperto

HiSuite :: Xpadder
Przydatne linki