Strona główna > V > Victoria Ssd/Hdd

Victoria SSD/HDD

WersjaVictoria 5.36 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperVictoria Utility
Strona do pobraniaVictoria SSD/HDD

Jeśli don’ t jak zapisać i przechowywać pliki na pamięci USB, płyty CD, DVD, zewnętrzne dyski twarde, lub jakiekolwiek inne zewnętrzne urządzenie pamięci masowej, a następnie you’ ll nie mają wyboru, ale do przechowywania plików na wewnętrznych dyskach twardych. Jeśli to zrobisz, musisz zapewnić bezpieczeństwo swoich dokumentów, aby nie’t zgubić.

Victoria SSD/HDD Utility to oprogramowanie innej firmy, które śledzi statystyki wydajności dysku twardego. To może pomóc zapewnić, że don’t skończyć z utraconych plików na dysku twardym.

Hard Drive Status Tracking

To narzędzie śledzi dysk twardy’s wydajność. Daje dostęp do różnych informacji o dysku twardym, aby pomóc określić jego wydajność. Testy mogą być przeprowadzane w celu znalezienia drobnych problemów z dyskiem twardym. Jeśli’re znaleźć, to aplikacja może być w stanie je naprawić.

Aplikacja może analizować inne szczegóły dotyczące dysku twardego, w tym rozmiar dysku, numer modelu, całkowity rozmiar pamięci masowej i funkcje. Zaawansowane szczegóły, które zapewnia obejmują atrybuty S.M.A.R.T., surowy wskaźnik błędów odczytu, wskaźnik błędów wyszukiwania, ilość czasu spin-up, czas włączenia zasilania, i start & stop licznik.

Wykonaj skanowanie

Victoria może przeprowadzić skanowanie powierzchni dysku twardego w celu zlokalizowania możliwych problemów. Indeks wydajności określa, w jaki sposób oznaczany jest każdy skanowany sektor. Aplikacja może remapować, przywracać, ignorować lub usuwać dane w określonych sektorach, w których wykryto błędy. Pozwala to na wiele różnych możliwości w odniesieniu do rozwiązania, aby je fix.

Menu konfiguracji

Jeśli masz trochę wiedzy technicznej, to można przejść do ustawień aplikacji i dokonać korekt do nich. Przejdź do głównego okna i wybierz “Setup” zakładkę, aby uzyskać dostęp do tych ustawień.

Trzeba być zaawansowanym użytkownikiem, aby zrozumieć ustawienia dotyczące interfejsu i funkcjonalności aplikacji. Inne ustawienia, które wymagają zaawansowanej wiedzy, obejmują długość limitu czasu, standardowe ustawienia wstępne i opcje dla paszportu. Niektóre ustawienia skanowania powierzchni również wymagają zaawansowanej wiedzy.

Wniosek

Ogółem, Victoria jest poręcznym narzędziem z prostym i łatwym w użyciu układem. Zarówno nowicjusze jak i eksperci nie powinni mieć problemu z nawigacją i korzystaniem z podstawowych funkcji aplikacji.

Jeśli szukasz alternatywy dla Victorii dla dysków SSD/HDD, polecamy pobrać HD Tune Pro lub Hard Disk Sentinel.

By Seedman

DEV-C++ :: WinRAR (32-bit)
Przydatne linki