Strona główna > W > Winrar (32-Bit)

WinRAR (32-bit)

WersjaWinRAR 6.02 (32-bit) LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Deweloperwin.rar GmbH
Strona do pobraniaWinRAR (32-bit)

WinRAR to 32-bitowa wersja archiwizatora RAR dla systemu Windows. Może tworzyć kopie zapasowe danych i zmniejszać rozmiar załączników poczty elektronicznej, dekompresować pliki RAR, ZIP i inne pobrane z Internetu oraz tworzyć nowe archiwa w formacie RAR i ZIP.

Główne cechy WinRAR-a to bardzo silna kompresja ogólna i multimedialna, solidna kompresja, ochrona archiwum przed uszkodzeniem, przetwarzanie archiwów ZIP i innych archiwów nie-RAR, skanowanie archiwów w poszukiwaniu wirusów, programowalne samorozpakowujące się archiwa (SFX), weryfikacja autentyczności, obsługa NTFS i Unicode, silne szyfrowanie AES, obsługa archiwów wielotomowych, wiersz poleceń i interfejs graficzny, funkcja przeciągnij-i-upuść, interfejs kreatora, obsługa motywów, panel drzewa folderów, obsługa wielowątkowości i integracja z powłoką Windows x64.

Daje pełne wsparcie dla archiwów RAR i ZIP i jest w stanie rozpakować i konwertować archiwa CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, Z, 7-Zip. Jest dostępny w ponad 50 językach.

Jak rozpakować pliki za pomocą WinRAR-a?
Aby rozpakować plik za pomocą Win RAR-a w trybie powłoki, należy najpierw otworzyć wymagane archiwum w narzędziu. Można to zrobić na jeden z kilku sposobów: kliknij dwukrotnie lub naciśnij Enter na nazwie archiwum w powłoce Windows (Eksplorator lub Pulpit). Jeśli podczas instalacji aplikacja została skojarzona z archiwami (domyślna opcja instalacji), archiwum zostanie otwarte w aplikacji. Możesz również powiązać narzędzie dla PC z archiwami po instalacji, korzystając z okna dialogowego Ustawienia integracji; kliknij dwukrotnie lub naciśnij Enter na nazwie archiwum w oknie qin rar.

Jak obsługiwać pliki RAR?
Oprogramowanie zapewnia pełną obsługę plików RAR, dzięki czemu możesz je zarówno tworzyć, jak i rozpakowywać. Jeśli zainstalowałeś program na swoim komputerze i pobrałeś plik RAR z Internetu, możesz dwukrotnie kliknąć na ikonę pliku RAR, aby otworzyć go w programie Win RAR, wybrać wszystkie pliki, nacisnąć przycisk ""Wypakuj do"", podać ścieżkę docelową i nacisnąć ""OK"".

Jakie jest maksymalne ograniczenie rozmiaru pliku i archiwum?
Rozmiar archiwum RAR lub ZIP, jak również rozmiar każdego pojedynczego pliku w archiwum RAR, jest ograniczony do 8 589 934 591 GB (9 223 372 036 854 775 807 bajtów). Zauważ, że aby tworzyć archiwa większe niż 4 GB, musisz używać NTFS, ponieważ starsze systemy plików nie obsługują tak dużych plików.

Wysypuje mi się błąd typu ""CRC failed in a file name. Plik jest uszkodzony""!
Dane pliku są uszkodzone. Archiwa mogą być uszkodzone po utworzeniu. W tym przypadku, to jest czasami możliwe do naprawy, jeśli ma rekord odzyskiwania. To również mógł zostać uszkodzony podczas tworzenia, z powodu awarii sprzętu (zwykle spowodowane przez nadmiernie taktowany procesor lub zawodnej pamięci).

Uwaga: 40 dni wersja próbna.

Dostępne również: Pobierz RAR dla Mac

By Carrington

Similar articles

Victoria SSD/HDD :: Euro Truck Simulator 2
Przydatne linki