Strona główna > i > Intel Widi Media Share

Intel WiDi Media Share

WersjaIntel WiDi Media Share 1.2.1.20 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperIntel Corporation
Strona do pobraniaIntel WiDi Media Share

Intel WiDi Media Share to aplikacja do udostępniania multimediów, która może umożliwić użytkownikom nowoczesnych laptopów Intel łatwe przesyłanie treści multimedialnych między komputerami i dowolnym obsługiwanym ekranem zewnętrznym. Obejmuje to nie tylko pliki audio/wideo, ale także zdjęcia, jak również. Stworzona od podstaw do bezbłędnej pracy w systemie Windows 7 i nowszych konsumenckich systemach operacyjnych firmy Microsoft, stanowi jeden z najprostszych sposobów na udostępnianie treści multimedialnych między obsługiwanymi urządzeniami.

Intel WiDi Media Share to usprawniona aplikacja, która działa na technologii, która jest dostarczana przez “WiDi”, Intel Wireless Display, który został ustanowiony w 2010 roku i nadal aktywnie rozwijany do 2015.

Instalacja i użytkowanie

Przed wypróbowaniem tej aplikacji, jest wysoce zalecane, aby najpierw zainstalować najnowsze sterowniki dla technologii Intel Wireless Display, jak również najnowszy sterownik dla zintegrowanego procesora graficznego Intel. W ten sposób upewnisz się, że Twój komputer PC lub laptop jest gotowy do bezprzewodowej transmisji do obsługiwanego ekranu w Twoim środowisku, a wszystkie wymagania dotyczące oprogramowania są spełnione.

Pakiet instalacyjny Intel WiDi Media Share obsługuje zarówno 32-bitowe, jak i 64-bitowe wersje systemu Windows 7 (i nowszych systemów operacyjnych firmy Microsoft). Aby zakończyć procedurę instalacji, wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i wykonać pełny restart komputera lub laptopa.

Po uruchomieniu aplikacji od razu zauważysz, że posiada ona o wiele więcej opcji, które są obecne w podstawowym narzędziu konfiguracyjnym podstawowego sterownika WiDi. Tutaj, aplikacja jest rzeczywiście koncentruje się na prezentowaniu wszystkich niezbędnych narzędzi i skrótów do odlewania konkretnych treści znajdujących się na lokalnej pamięci masowej.

Interfejs aplikacji jest bardzo usprawniony i łatwy w użyciu. Posiada duży po lewej stronie posiada duży katalog i listing plików, który jest zoptymalizowany do wyświetlania na dużych ekranach telewizorów. Na dole po prawej stronie znajdują się ikony do zarządzania sortowaniem plików (według nazwy, daty lub typu) oraz samodzielne narzędzie do ukrywania ikon folderów. Na górze okna znajduje się narzędzie do nawiązywania połączeń oraz dostęp do prostego obszaru ustawień. Aplikacja jest przeznaczona do uruchamiania w trybie pełnoekranowym na laptopie, ze sterownikami WiDi, które rzutują cały obszar pulpitu na kompatybilny ekran wokół użytkownika. W konfiguracji WiDi można ustawić, czy pulpit ma być lustrzanym odbiciem czy rozszerzeniem na ekranie telewizora.

Features and Highlights

Uproszczony sposób udostępniania multimediów między laptopem Intel a kompatybilnym telewizorem. Brak ograniczeń co do typów lub czasu trwania udostępnianych plików multimedialnych. Łatwa nawigacja po pamięci masowej laptopa w telewizorze i lokalizowanie plików multimedialnych do strumieniowego przesyłania. Wbudowane narzędzia do sortowania plików według nazwy, typu i daty. Obsługiwane na wszystkich komputerach stacjonarnych i przenośnych firmy Intel z systemem operacyjnym Windows 7 (lub nowszym). Zbudowany na bazie popularnej technologii Intel Wireless Display (WiDi).By Galang

PicsArt for PC :: Filmora
Przydatne linki