Strona główna > P > Picsart For Pc

PicsArt for PC

WersjaPicsArt for PC 9.4.0 LATEST
WymaganiaWindows 10 (32-bit) / Windows 10 (64-bit)
DeweloperPicsArt Team
Strona do pobraniaPicsArt for PC

PicsArt jest usprawnionym i łatwym w użyciu edytorem zdjęć i darmowym programem do tworzenia kolaży, który jest w pełni skoncentrowany na umożliwieniu swoim użytkownikom korzystania ze zdjęć, które stworzyli na swoim telefonie komórkowym, edytowania ich w stylu i przygotowywania ich do archiwizacji, współpracy i udostępniania w sieciach społecznościowych. Pochodzi z pełnym zestawem potężnych filtrów, narzędzi do edycji obrazu i łatwy do nauczenia się interfejs, który może być łatwo używany zarówno przez kompletnych nowicjuszy w świecie edycji obrazu i entuzjastów, którzy po prostu chcą szybki dostęp do niektórych z najbardziej popularnych filtrów i narzędzi do edycji zdjęć.

Głównym celem PicsArt for PC jest zapewnienie użytkownikom możliwości szybkiego personalizowania zdjęć i za pomocą zaledwie kilku kliknięć dzielenia się nimi z przyjaciółmi. Program ten zyskał dużą popularność dzięki temu, że zapewnia to, co najważniejsze – szeroki wachlarz filtrów fotograficznych i narzędzi do edycji, które mogą przekształcić każde zwykłe zdjęcie w przyciągającą wzrok zawartość wizualną. Obrazy, które można załadować do PicsArt for Desktop mogą być importowane z lokalnej pamięci masowej, telefonu komórkowego lub bezpośrednio z Facebooka. Po edycji zdjęcia, która może trwać zaledwie kilka kliknięć lub dowolną ilość czasu, jaką potrzebujesz, aby nadać mu niepowtarzalny charakter, udostępnianie jest równie proste jak importowanie. Wystarczy kilka kliknięć, aby zdjęcie znalazło się w sieci.

Dzięki Adobe Stock Images znajdziesz idealny obraz/zdjęcie, które wzbogaci Twój kolejny kreatywny projekt! Oferta specjalna: 10 darmowych obrazów!

Instalacja i użytkowanie

Aby zdobyć narzędzie na swoim komputerze z systemem Windows 10, wystarczy odwiedzić Windows Store i znaleźć w nim aplikację o nazwie “PicsArt Photo Studio: Collage Maker and Pic Editor” , wykonaną przez zespół deweloperski PicsArt Inc. Po kliknięciu na przycisk Pobierz, aplikacja zostanie automatycznie zainstalowany i przygotowany do użycia.

Po uruchomieniu go, zostaniesz powitany z prostym, ale skutecznym interfejsem, który jest podzielony na kilka godnych uwagi obszarów – filtr i narzędzie picker na skrajnie lewej stronie, opcje filtra na skrajnie prawej stronie, dodatkowe ustawienia narzędzi na dolnym pasku, a duży centralny obszar płótna poświęcony załadowanego zdjęcia. Filtry i narzędzia sekcje picker są wykonane tak, aby być łatwe do przeglądania, zapewniając wiele narzędzi do podstawowej edycji obrazu, tworzenie nowych kolaży, stosowanie niestandardowych naklejek, wstawianie clipart z bezpłatnych bibliotek, za pomocą narzędzi do rysowania, stosując podwójne efekty ekspozycji, a dziesiątki przyciągających wzrok filtrów.

Aplikacja obsługuje nawet zaawansowane efekty filtrów, takie jak emulacja 3D i obiektów wielowymiarowych, warstwowe filtry, szablony do łatwiejszego tworzenia podobne-wyglądające remiksy, zintegrowane narzędzie do stosowania naklejek hashtag, i podobne znaki promocyjne sieci społecznych.

Dla poważnych użytkowników, którzy chcą wykorzystać aplikację jako główne narzędzie do generowania treści wizualnych dla ich obecności w sieci społecznej, ta aplikacja obsługuje również przesyłanie wielu obrazów i wbudowaną sekcję samouczka, która jest rozszerzana w regularnych odstępach czasu.

Features and Highlights

Edytuj zdjęcia z łatwością. Twórz kolaże przy minimalnym wysiłku. Uzyskaj dostęp do dziesiątek zaawansowanych i konfigurowalnych filtrów. Przygotuj zdjęcia do udostępniania na portalach społecznościowych. Zintegrowana przeglądarka szablonów. Obsługa warstw. Eksportuj obrazy bezpośrednio do serwisów Facebook, Tumblr, Flickr i Dropbox. 100% za darmo, z reklamami w aplikacji. Opcjonalna wersja premium (Pics Art Gold) odblokowuje tysiące naklejek premium, czcionki, ramki, kolaże, maski i możliwość korzystania bez reklam.By CawleyIngold

aTube Catcher :: Intel WiDi Media Share
Przydatne linki