Strona główna > S > Smartgaga

SmartGaGa

WersjaSmartGaGa 1.1.646.1 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperPlayer First Technology
Strona do pobraniaSmartGaGa

SmartGaGa to najlepsze oprogramowanie emulatora Androida dla gier FPS, takich jak Free Fire, PUBG Mobile, Clash of Clans, Clash Royale, Cyber Hunter i itp. Graj w gry, uruchamiaj aplikacje - wszystko to na Twoim dużym ekranie i klawiaturze! Bardzo wysoka wydajność na komputerze stacjonarnym lub laptopie z emulatorem Smart GaGa! Ciesz się!

SmartGaGa Titan engine, wiodąca na świecie technologia emulatora Androida bez wirtualizacji, może działać płynnie na każdej maszynie z pamięcią 2GB.

Przyjmuje technologię GPU Turbo, aby dać pełną grę do wydajności GPU, aby osiągnąć najlepszą liczbę klatek na sekundę w grze.

Tryb inteligentny sprawia, że wrażenia z gry mobilnej na PC są tak dobre, jak wrażenia z gry na PC Windows. Nawet początkujący gracze mogą z łatwością grać w gry FPS, takie jak PUBG Mobile i Free Fire na PC.

Smart GaGa niezależnie opracowała silnik Titan, wiodącą na świecie technologię niezwirtualizowanych emulatorów. Znacznie zmniejszone obciążenie maszyny i zużycie pamięci operacyjnej. Nawet na komputerze klasy low-end z 2GB RAM, użytkownicy nadal mogą grać w duże gry, takie jak PUBG Mobile i Free Fire na PC smoothly.

.

By ValoraGwartney

Avast Cleanup :: Friday Night Funkin’ (64-bit)
Przydatne linki