Strona główna > F > Friday Night Funkin’ (64-Bit)

Friday Night Funkin’ (64-bit)

WersjaFriday Night Funkin’ 0.2.7 (64-bit) LATEST
WymaganiaWindows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
Deweloperninjamuffin99
Strona do pobraniaFriday Night Funkin’ (64-bit)

Friday Night Funkin’ to rytmiczna gra muzyczna opracowana we wczesnych latach 2000 na PC i platformy internetowe. Jest ona inspirowana popularnymi tytułami, takimi jak Dance Dance Revolution i PaRappa The Rapper, umożliwiając graczom w każdym wieku zjednoczenie się z muzyką w tym zabawnym i wciągającym tytule indie, który został zauważony przez kilka mediów związanych z grami, takich jak PlayStation Magazine.

Zbudowany od podstaw, aby być tak dostępne, jak to możliwe, to nostalgiczne rytmiczne gra oparta wymaga od graczy tylko mieć dobre wyczucie rytmu, a jeśli nie’ go nie mają, to ta gra Funkin może pomóc im rozwijać go w stylu.

Historia gry Friday Night Funkin’ 64 bit jest skoncentrowany na Boyfriend i Girlfriend, dwie postacie, które chcą się całować, ale nie może tego zrobić, ponieważ Girlfriend’ s ojciec jest zły rocker, który zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zabić Boyfriend. W celu pokonania jej ojca i jego sługusów, Boyfriend oczywiście wykorzystuje moc muzyki i tańca.

Wszystko, co gracz musi zrobić, to naciskać główne przyciski sterujące w określonym czasie, kiedy gra prosi go o to z wizualnymi wskazówkami na ekranie, podczas gdy zbieranie punktów i nagród za każdym razem, gdy naciśnięcie klawisza pasuje do aktualnie aktywnego rytmu. Strzałki rytmu na ekranie będą poruszać się na ekranie z boku na bok, w kierunku lewej, gdy chłopak wygrywa, a bardziej w prawo, gdy przegrywa. Ogólny miernik bitwy na dole ekranu określa, kto wygra na koniec piosenki.

Łatwe do naśladowania mechaniki gry Przyjazne i łatwe kontrole Wysoce zabawne piosenki

By BradleyMcfadyen

SmartGaGa :: aTube Catcher
Przydatne linki