Strona główna > C > Celtx

Celtx

WersjaCeltx 2.9.1 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperGreyfirst Corp
Strona do pobraniaCeltx

Dołącz do 6 milionów twórców korzystających z kompleksowego systemu Celtx do pisania, planowania i współpracy przy produkcjach wideo i grach.

Od scenariusza do ujęcia - Celtx umożliwia rozpoczęcie produkcji dzięki opartym na chmurze narzędziom do planowania, które pozwalają szybciej tworzyć lepsze treści.

Uwaga: Ten produkt nie jest już rozwijany i może nie działać poprawnie.

Pisz, dziel, układaj storyboardy, planuj i budżetuj swoje produkcje. Każdy pracuje z jednego pliku głównego, więc produkcje są lepiej zorganizowane. Łatwy do nauki, łatwy w użyciu & zaprojektowany, aby ułatwić współpracę w czasie rzeczywistym. Pracuj online lub offline dzięki aplikacjom mobilnym na iPhone'a, iPada i Androida.

OPOWIEDZ HISTORIĘ
Korzystaj z branżowych edytorów, aby pisać filmy fabularne, krótkometrażowe, promocyjne, wideo, reklamowe, odcinki internetowe i inne.

PIĘKNY OBRAZ
Twórz storyboardy, aby przekazać kreatywną wizję. Blokuj ujęcia, aby zaznaczyć pozycję kamery, oświetlenia i obsady do zdjęć.

PREPARE TO SAVE
Rozłóż scenariusz, aby upewnić się, że wszystkie talenty, rekwizyty, garderoba, sprzęt, lokalizacje i załoga są gotowe i czekają na sesję.

GOTOWY. CEL. SHOOT.
Stwórz listę każdego ujęcia do produkcji. Zaplanuj typ ujęcia, kąt, ruch, sprzęt i wymaganą obsadę.

Marnuj, nie marnuj
Zaplanuj daty i miejsca ujęć, aby utrzymać koszty w ryzach. Wyślij talentom ich strony, aby byli gotowi do kręcenia swoich scen.

ZACHOWAJ BUDŻET
Dokładnie budżetuj wszystkie koszty produkcji i generuj raporty oraz infografiki, aby śledzić koszty budżetowe.

Features and Highlights

Pisz, importuj, edytuj i publikuj scenariusze przy użyciu standardowego formatowania branżowego Zarządzaj zadaniami przedprodukcyjnymi, takimi jak wyszukiwanie lokalizacji i talentów Wykonuj podziały produkcji poprzez dodawanie mediów (plików dźwiękowych, klipów wideo i zdjęć cyfrowych) Współpracuj z członkami zespołu przez Internet

Uwaga: Greyfirst Corp zaprzestała produkcji samodzielnej aplikacji i udostępnia Celtx jako usługę w chmurze.

Dostępne również: Pobierz Celtx dla Mac

By Zaria

Similar articles

Autodesk DWG Trueview (64-bit) :: DLC Boot
Przydatne linki