Strona główna > D > Dlc Boot

DLC Boot

WersjaDLC Boot 3.6 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows XP64 / Vista64 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperDLC Boot Team
Strona do pobraniaDLC Boot

DLC Boot to wszechstronne i przenośne narzędzie do rozwiązywania problemów, które może pomóc użytkownikom systemu Windows w łatwym odkrywaniu przyczyn niestabilności systemu lub różnych innych problemów. DLC Boot zawiera wiele aplikacji i usług, które mogą być wykorzystane nie tylko do sprawdzenia integralności różnych pakietów oprogramowania i elementów sprzętowych na domowym komputerze PC lub laptopie, ale również zapewniają w pełni bootowalne środowisko Windows, które może pomóc w uzyskaniu dostępu do niedostępnego komputera.

⚠ Uwaga: To oprogramowanie nie jest już dostępne do pobrania. Może to być spowodowane tym, że program został wycofany z użycia, ma problem z bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Oprócz dziesiątek aplikacji diagnostycznych (skoncentrowanych na diagnostyce pamięci masowej i odzyskiwaniu danych, sieci, zarządzaniu sterownikami, narzędziami USB, aktualnymi skanerami antywirusowymi i anty-malware), DLC boot zawiera również szeroki wachlarz przydatnych narzędzi do przeglądania plików, zarządzania skompresowanymi osiągnięciami, narzędzia dostępności, ripper MP3/DVD, odtwarzacze multimedialne i inne powszechnie używane aplikacje dla przeciętnego użytkownika komputera.

Zamierzonym celem aplikacji jest umieszczenie albo na bootowalnej płycie DVD lub przeniesienie do bootowalnej pamięci flash USB. Jednak ta aplikacja wykracza poza zwykłe narzędzia do rozwiązywania problemów, oferując opcję rozruchu do usprawnionych wersji “mini” Windows XP i “mini” Windows 10. Z takim mini Windows 10, można wreszcie obudzić uszkodzony komputer i uzyskać dostęp do dysków, zrobić wszystkie niezbędne kopie zapasowe i spróbować znaleźć sposób na rozwiązanie wszystkich problemów, które naruszyły OS.

DLC Boot jest całkowicie DARMOWE do użytku i przynosi ze sobą darmowe wersje wielu popularnych narzędzi systemowych i rozwiązywania problemów potrzebnych do przywrócenia uszkodzonego komputera do życia.

Instalacja i użytkowanie

Ponieważ narzędzie jest dostarczane z tak dużą liczbą samodzielnych narzędzi i aplikacji oraz dwoma mini-wersjami systemu operacyjnego Windows do rozwiązywania problemów, cały pakiet mierzy nieco ponad 3 GB w rozmiarze.

Dostępne narzędzia znalezione w DLCBoot są podzielone na następujące kategorie – Narzędzia do tworzenia kopii zapasowych, Narzędzia dyskowe, Narzędzia dla Mini Windows, Narzędzia sterowników, Sieć, Odzyskiwanie, Narzędzia sprzętowe, Narzędzia biurowe, Antywirus, Narzędzia systemowe, Narzędzia, Narzędzia USB, a nawet Microsoft Crack narzędzia do wyodrębniania kodów seryjnych z komputerów, które nie mogą uruchomić ich OS anymore.

Po odpaleniu, interfejs aplikacji posiada dużą listę ikon aplikacji (15 na kartę) i ponad 10 zakładka mini-ikony na górze aplikacji. Kliknięcie na każdej z dostępnych ikon (na przykład Backup) otworzy showcase dla wszystkich dostępnych Backup-themed aplikacji dostępnych w pakiecie. UI jest zatem bardzo intuicyjny i prosty w użyciu, pozwalając użytkownikom na wszystkich poziomach wiedzy, aby szybko zlokalizować aplikację i narzędzie do rozwiązywania problemów, które jest najlepiej potrzebne do diagnozowania lub naprawy OS lub problem hardware.

Features and Highlights

Rozwiązywanie problemów z Windows PC z szerokim wachlarzem przydatnych narzędzi diagnostycznych. W pełni przenośny i gotowy do użycia na wszystkich nowoczesnych komputerach domowych i przenośnych z systemem Windows OS. Diagnozowanie i rozwiązywanie szerokiego wachlarza problemów z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym. Narzędzia ze wszystkich głównych kategorii diagnostycznych/zapobiegawczych – Kopia zapasowa, Sieć, Sterowniki, Sprzęt, Antywirus, Narzędzia dyskowe, Narzędzia i inne. Uruchom swój komputer z samodzielnymi mini wersjami Windows XP i Windows 10. Odzyskaj wszystkie swoje cenne dane z dysku twardego, które pozostały niedostępne na komputerze, który nie chce się uruchomić z systemem Windows. Prosty i szybki interfejs. Zoptymalizowany dla Windows 10. 100% BEZPŁATNY!



By Stclair

Celtx :: Dolphin Emulator
Przydatne linki