Strona główna > H > H2Testw

H2testw

WersjaH2testw 1.4 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperHarald Bögeholz
Strona do pobraniaH2testw

H2testw to lekka aplikacja do konserwacji systemu i testowania warunków skrajnych, która może sprawdzić integralność i poziom wydajności pamięci USB i innych typów urządzeń pamięci masowej. Pogorszenie możliwości przechowywania danych jest najbardziej widoczne w przypadku starzejących się dysków flash USB, które tracą znaczną część swojej wydajności w czasie, zwłaszcza jeśli były intensywnie używane. Wykorzystując swoje zaawansowane algorytmy testowania i benchmarkingu, H2testw może określić stan dysku pamięci masowej, jego prędkości zapisu i odczytu, obecność złych sektorów, wydłużone czasy inicjalizacji i wiele więcej. Jeszcze ważniejsze jest to, że H2Test jest świetną aplikacją do testowania nieznanych i nigdy wcześniej nieużywanych pamięci flash z potencjalnie fałszywymi listami pojemności.

Instalacja i użytkowanie

Aplikacja jest dystrybuowana online wewnątrz skompresowanego archiwum, umożliwiając użytkownikom wyodrębnienie go i używać go z dowolnego lokalnego urządzenia pamięci masowej. Ze względu na to przenośne podejście, można nawet przenieść go do pamięci USB i zawsze mieć go dostępne bez względu na to, gdzie jesteś. Aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi najnowszymi wersjami systemu operacyjnego Windows, w tym Windows 2000, XP, Server 2003, Server 2008, Vista, 7, 8 i 10 (zarówno 32-bitowych, jak i 64-bitowych). Obsługiwane języki to tylko angielski i niemiecki.

Po odpaleniu aplikacji zostaniesz powitany w minimalistycznym interfejsie, który nie posiada żadnych przyciągających wzrok elementów wizualnych. Wszystkie kontrole są prezentowane za pomocą prostych elementów UI, w tym trzy najważniejsze narzędzia – “Target” przycisk do wyboru dysku do testowania, “Objętość danych” do wyboru, czy do testowania całego dysku lub określonej części i wreszcie “Write + Verify” do dogłębnego testowania. Istota testów polega na sprawdzeniu zdolności dysku do zapisu i odczytu fałszywego pliku, który został utworzony przez aplikację H2Testw. Procedura ta jest powtarzana we wszystkich sektorach dysku, umożliwiając wykrycie obszarów, które reagują wolniej i pokazują wyraźne oznaki rozpadu pamięci flash.

Procedura skanowania i testowania H2Testw jest bardzo szczegółowa i dokładna, umożliwiając niezawodne wykrywanie wadliwych dysków i dysków o obniżonej wydajności zapisu i odczytu. Oprócz informowania o stanie zdrowia dysku, aplikacja potwierdza również całkowity rozmiar dysku, który może, ale nie musi, różnić się od materiałów marketingowych wydrukowanych na dysku i jego opakowaniu. Wreszcie, aplikacja obsługuje “Endless loop” funkcja testu, który będzie próbował odkryć wszelkie problematyczne sektorów pamięci masowej, które mogą mieć wpływ na ogólne prędkości transferu dysku. Ta opcja nie jest zalecana do pozostawienia uruchomiony przez bardzo długi czas, ponieważ wszystkie dyski flash mają komórki pamięci masowej z ograniczoną żywotność operacji.

Features and Highlights

Lekki i przenośny Szybki i niezawodny Intuicyjny interfejs użytkownika Skanuj dyski i obszary woluminów Wykrywaj pogarszającą się wydajność Wykrywaj zmniejszoną pojemność dysku Wykrywaj fałszywe dyski flash Kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi wersjami systemu Windows (2000 i nowsze) Dostępny w języku angielskim i niemieckim 100% FREE!By SennMylar

Samsung Smart View :: Free Cam
Przydatne linki