Strona główna > S > Samsung Smart View

Samsung Smart View

WersjaSamsung Smart View 1.6.0.5 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperSamsung Electronics Co., Ltd.
Strona do pobraniaSamsung Smart View

Aplikacja Samsung Smart View umożliwia łatwe oglądanie treści zapisanych w telefonie komórkowym i komputerze na telewizorze Samsung Smart TV, a także pozwala sterować telewizorem za pomocą telefonu komórkowego. Oglądaj treści z telewizora Samsung Smart TV! Możesz oglądać treści ze wszystkich urządzeń podłączonych do telewizora jako źródło.

Podłącz telefon komórkowy/komputer PC i telewizor do tej samej sieci. Pobierz Samsung Smart View z App Store, Google Play, lub Samsung Galaxy Apps. Uruchom aplikację i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować Smart View.

Features and Highlights

Funkcja zdalnego sterowania telewizorem
Możesz używać aplikacji do sterowania telewizorem Samsung Smart TV nawet bez pilota.

Odtwarzanie treści z telefonu komórkowego
Połącz telefon komórkowy z telewizorem i wybierz filmy, zdjęcia, a nawet muzykę. Twoje materiały będą natychmiast odtwarzane na ekranie telewizora.

Twórz listy odtwarzania
Twórz spersonalizowane listy odtwarzania, aby mieć dostęp do wszystkich ulubionych filmów, zdjęć i muzyki w jednym miejscu.

Odtwarzanie materiałów z komputera
Dodaj pliki materiałów lub nawet cały folder z komputera do SmartView i odtwarzaj wszystko z listy za jednym razem. Jeśli dodasz razem film i napisy, możesz skorzystać z funkcji napisów.

Uwaga: Dostępność aplikacji może się różnić w zależności od regionu. Wymagane członkostwo w serwisie streamingowym Netflix.

By FadilWaheeda

KMSpico :: H2testw
Przydatne linki