Strona główna > A > Among Us

Among Us

WersjaAmong Us LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperInnersloth LLC
Strona do pobraniaAmong Us

Among Us to innowacyjna gra multiplayer 2D na PC, koncentrująca się na kooperacyjnej rozgrywce w środowisku science fiction, w której gracze mają za zadanie utrzymać w zdrowiu różne systemy statku kosmicznego, zanim cały statek rozpadnie się na tysiące kawałków. Jednak usterki mechaniczne to nie jedyne wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć gracze! W każdej grze jeden lub więcej graczy zostało w rzeczywistości zastąpionych przez zmiennokształtnych kosmitów, którzy chcą dokonać sabotażu i morderstwa, co sprawia, że zarówno zwykła załoga, jak i podszywający się pod nią kosmici biorą udział w niesamowicie zabawnej grze w kotka i myszkę, z podwyższoną stawką, nieprzewidywalną taktyką i zabawnymi wymianami zdań między graczami. Zbudowany dla szybkiej rozgrywki, szeroki wachlarz taktyk, kilka scenariuszy zwycięstwa, i niezliczone sposoby, aby każda gra całkowicie różni się od wszystkich innych, Among Us dla PC reprezentuje jeden z najbardziej zabawnych i łatwych do gry kooperacyjnych doświadczeń wydanych w ciągu ostatnich kilku lat.

Among Us gra oferuje jeden cel dla każdej części załogi statku. Regularne ludzka załoga ma za zadanie wypełnić pasek zadań grupy przez konkurencyjnych zadań konserwacyjnych na całym statku, reagując szybko reagując na sabotaże impostor, zgłosić żadnych dziwnych ustaleń, zorganizować spotkania awaryjne, lub wyrzucając impostors ze statku. Z drugiej strony, obcy szarlatani muszą tylko zabić załogę w jakikolwiek sposób, najlepiej pozostając anonimowym, obwiniając innego członka załogi za sabotaż lub zabójstwo, anonimowo zabijając członków załogi, gdy są z dala od swoich przyjaciół, i szybko przemieszczając się po statku wykorzystując ukryte otwory wentylacyjne.

Ponieważ gra jest w pełni skoncentrowana na rozgrywce kooperacyjnej, twórcy tej aplikacji umożliwili kompletny cross-play matchmaking między graczami PC, Android i iOS, z obsługą zarówno lokalnej sieci LAN i Wi-Fi wykrywania użytkowników i online matchmaking dla 4 do 10 meczów graczy. Wizualny styl gry jest uproszczony, ale nadal przyciąga wzrok i wystarczająco szczegółowe, aby zapewnić szeroki wachlarz zabawnych środowisk, taktyki rozgrywki i przypadkowych zdarzeń systemowych, które mogą zaskoczyć graczy. Dostosowywanie członków załogi jest ograniczone tylko do podstawowego koloru garnituru i wzoru kapelusza.

Po przybyciu na scenę gier w 2018 roku, ta swobodna gra o przetrwaniu stała się prawdziwym hitem wśród początkujących i młodych graczy PC, umożliwiając im doświadczenie wciągającej gry kooperacyjnej ze zdrową dawką przypadkowego oszustwa, zamieszania i przyjaznej rywalizacji. Gra posiada wbudowaną funkcję czatu tekstowego i głęboką integrację z aplikacją Discord dla usprawnionej komunikacji głosowej.

Wymagania systemowe - Can I Run Among Us for Windows PC

Among Us jest niezwykle lekką grą, wymagającą od graczy PC absolutnego minimum wymagań systemowych, takich jak 1 GB pamięci RAM, dowolna karta graficzna DirectX 10 i tylko 250 MB dostępnej przestrzeni dyskowej. Gra jest zoptymalizowana do działania na wszystkich nowoczesnych wersjach systemu operacyjnego Windows, począwszy od Windows 7 SP1.

By Semela

Audacity :: WhatsApp for PC (64-bit)
Przydatne linki