Strona główna > W > Whatsapp For Pc (64-Bit)

WhatsApp for PC (64-bit)

WersjaWhatsApp for Windows 2.2134.10.0 (64-bit) LATEST
WymaganiaWindows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperWhatsApp Inc.
Strona do pobraniaWhatsApp for PC (64-bit)

Oficjalna aplikacja desktopowa WhatsApp for Windows 64-bit pozwala pozostać w kontakcie zawsze i wszędzie - zarówno na telefonie, jak i na komputerze w domu lub w pracy. Wysyłaj darmowe wiadomości z desktopowego komputera z systemem Windows! Sama aplikacja jest dość podobna do aplikacji internetowej, która miała być przedłużeniem Twojego telefonu: aplikacja odzwierciedla rozmowy i wiadomości z Twojego urządzenia mobilnego.

Instalator offline WhatsApp for PC jest dostępny dla systemów Windows 10, 8 i 7 i jest synchronizowany z Twoim urządzeniem mobilnym. Ponieważ aplikacja działa natywnie na pulpicie, będziesz miał wsparcie dla natywnych powiadomień pulpitu i lepszych skrótów klawiaturowych. Kiedy aplikacja w końcu dostał funkcję połączeń głosowych w zeszłym roku, to zostawił nas z tylko jedno pytanie: kiedy dostaniemy wideo? Cóż, teraz to jest w toku.

Tak jak w przypadku aplikacji internetowej, Nowy Pulpit App pozwala na wiadomości z przyjaciółmi i rodziną, podczas gdy telefon pozostaje w kieszeni. Aplikacja musi być zainstalowana na telefonie komórkowym, abyś mógł korzystać z WhatsApp 64-bit na swoim komputerze. To narzędzie obsługuje tylko 64-bitowe wersje systemu Windows.

Features and Highlights

Simple, Reliable Messaging
Message your friends and family for free. Narzędzie wykorzystuje połączenie internetowe telefonu do wysyłania wiadomości, dzięki czemu możesz uniknąć opłat za SMS-y.

Grupy, aby pozostać w kontakcie
Pozostań w kontakcie z grupami ludzi, którzy są dla Ciebie najważniejsi, takimi jak rodzina czy współpracownicy. Dzięki czatom grupowym możesz udostępniać wiadomości, zdjęcia i wideo nawet 256 osobom jednocześnie. Możesz także nadawać nazwy swojej grupie, wyciszać lub dostosowywać powiadomienia i nie tylko.

Pozostań w kontakcie
Dzięki oprogramowaniu internetowemu i desktopowemu możesz bezproblemowo synchronizować wszystkie swoje czaty z komputerem, aby móc rozmawiać na dowolnym urządzeniu, które jest dla Ciebie najwygodniejsze. Pobierz aplikację na pulpit lub odwiedź stronę web.whatsapp.com, aby zacząć.

Rozmawiaj swobodnie
Dzięki połączeniom głosowym możesz rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną za darmo, nawet jeśli znajdują się w innym kraju. A dzięki bezpłatnym* rozmowom wideo możesz prowadzić rozmowy twarzą w twarz, gdy głos lub tekst to za mało. Połączenia głosowe i wideo w programie wykorzystują połączenie internetowe telefonu, a nie minuty głosowe z planu taryfowego, więc nie musisz się martwić o drogie opłaty za połączenia.

Bezpieczeństwo domyślne
Niektóre z Twoich najbardziej osobistych chwil są udostępniane w programie, dlatego w najnowszych wersjach aplikacji wbudowano szyfrowanie end-to-end. Kiedy end-to-end szyfrowane, Twoje wiadomości i połączenia są zabezpieczone tak tylko ty i osoba, z którą się komunikujesz może je przeczytać lub usłyszeć, i nikt pomiędzy, nawet narzędzie.

Share Moments that Matter
Wysyłaj zdjęcia i filmy w aplikacji natychmiast. Możesz nawet uchwycić chwile, które mają dla Ciebie największe znaczenie, dzięki wbudowanemu aparatowi. Dzięki aplikacji What's App zdjęcia i wideo będą wysyłane szybko, nawet jeśli masz wolne połączenie.

Ułatwione udostępnianie dokumentów
Wysyłaj pliki PDF, dokumenty, arkusze kalkulacyjne, pokazy slajdów i inne, bez konieczności korzystania z poczty e-mail lub aplikacji do udostępniania plików. Możesz wysyłać dokumenty o rozmiarze do 100 MB, dzięki czemu łatwo przekażesz to, czego potrzebujesz, komu chcesz.

Uwaga: Aplikacja WhatsApp musi być wcześniej zainstalowana na telefonie komórkowym.

Dostępne również: Pobierz WhatsApp for Mac i WhatsApp for Web.

Pobierz WhatsApp for Mac.

By Cung

Among Us :: Ares
Przydatne linki