Strona główna > C > Cisco Anyconnect Secure Mobility Client

Cisco AnyConnect Secure Mobility Client

WersjaCisco AnyConnect Secure Mobility Client 4.9.06037 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperCisco Systems, Inc.
Strona do pobraniaCisco AnyConnect Secure Mobility Client

Cisco AnyConnect Secure Mobility Client jest wszechstronnym, BEZPŁATNYM klientem VPN dla systemu Windows, który może zapewnić użytkownikom na wszystkich poziomach wiedzy dostęp do bezpiecznego i prywatnego przeglądania online poprzez przekierowanie całego ruchu danych przez bezpieczne serwery VPN.

Oprócz prostego użycia przez zwykłych użytkowników, którzy najprawdopodobniej będą potrzebować tylko jednego routingu serwera VPN, ta profesjonalna aplikacja może być również używana przez bardziej wymagających użytkowników, którzy są zobowiązani do korzystania z kilku serwerów VPN (wszystkie dostępne z własną nazwą użytkownika i hasłem) w ich codziennej pracy. Jak każdy VPN, ta aplikacja może pomóc użytkownikom pokonać geoblokowania usług na różnych stronach internetowych, anonimowość ich przeglądania Internetu, i uniknąć wykrywania z dostawców usług internetowych i organizacji rządowych.

Użycie wirtualnej sieci prywatnej jest bardzo pożądane dla użytkowników, którzy chcą zabezpieczyć i anonimizować swoje dane podczas pracy online. Aby to osiągnąć, klient VPN najpierw szyfruje wszystkie dane, które są wysyłane z dala od komputera, co czyni je bezpiecznymi nawet w publicznych sieciach internetowych (kafejka internetowa lub publiczne WiFi), gdzie nieuczciwi użytkownicy mogą próbować je wykryć i przechwycić Twoje prywatne, służbowe lub bankowe dane.

Zaszyfrowane dane są wysyłane do serwerów VPN, gdzie są przekierowywane do pożądanej lokalizacji online. Cisco AnyConnect Secure Mobility Client obsługuje całą tę procedurę bezbłędnie, a nawet zapewnia użytkownikowi dostęp do menedżera profili, w którym może on ustawić informacje i poświadczenia bezpieczeństwa dla swoich serwerów VPN. Należy pamiętać, że te profile wymagają wsparcia VPN po stronie serwera do pracy. Jako dodatkowa funkcja, ten klient VPN może zapewnić usługę automatycznego ponownego połączenia, jeśli lokalne połączenie internetowe odpadnie (co zdarza się najczęściej w sieci Wi-Fi). Usługa ta może być wyłączona.

Cisco AnyConnect Secure Mobility Client stanowi znaczny postęp w poprzednim produkcie Cisco VPN. W rzeczywistości aplikacja ta jest bezpośrednim następcą wcześniej opracowanego Cisco VPN Client. Podczas gdy procedura instalacji tej aplikacji nie jest niezwykłe i wymaga tylko normalne następujące na kilka prostych poleceń na ekranie, użytkownicy powinni być świadomi, że obecność pakietu Java Runtime jest obecny i aktualny. Po zainstalowaniu, aplikacja może działać cicho w tle oczekując na wykorzystanie bez spędzania dużo zasobów systemowych.

Cisco AnyConnect Secure Mobility Client to BEZPŁATNE rozwiązanie VPN dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy szukają bezpieczniejszego i bardziej prywatnego przeglądania Internetu. Aplikacja jest zoptymalizowana tylko dla nowoczesnych wersji systemu operacyjnego Microsoft Windows (8, 8.1, i 10).

Also Available: Pobierz Cisco AnyConnect Secure Mobility Client dla komputerów Mac

.

By Underwood

4k Video Downloader Portable (64-bit) :: IObit Uninstaller
Przydatne linki