Strona główna > N > Nitro Pro (64-Bit)

Nitro Pro (64-bit)

WersjaNitro Pro 13.49.2.993 (64-bit) LATEST
WymaganiaVista64 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperNitro Software, Inc.
Strona do pobraniaNitro Pro (64-bit)

Obsługuj pliki PDF i dokumenty cyfrowe bez wysiłku, od pulpitu do chmury dzięki Nitro Pro. Nitro Pro pozwala na łatwe tworzenie standardowych plików PDF z niemal każdego formatu pliku. A udostępnianie jest bezproblemowe: każdy plik PDF utworzony w Nitro Pro może być otwarty i przeglądany na praktycznie każdym komputerze i będzie wyświetlany zgodnie z Twoimi intencjami.

Nitro Pro pozwala szybko tworzyć, konwertować, łączyć, edytować, podpisywać i udostępniać 100% standardowych plików PDF, zapewniając doskonałe rezultaty i oszczędności. Daje Ci potężny zestaw łatwych w użyciu narzędzi, które sprawiają, że praca z dokumentami cyfrowymi jest prosta, nieskomplikowana i bardziej opłacalna.

Od użytkowników indywidualnych do dużych przedsiębiorstw, Nitro Pro 64 bit daje użytkownikom narzędzia do mądrzejszej i szybszej pracy. Poznaj więcej potężnych funkcji, które przyspieszają sposób, w jaki firmy tworzą, przygotowują i podpisują dokumenty.

Twórz uniwersalnie kompatybilne pliki PDF
Generuj 100% standardowych plików PDF i PDF/A zgodnych z Adobe® Acrobat®, które każdy może przeglądać za pomocą dowolnego czytnika PDF, praktycznie na każdym urządzeniu.

Konwersja plików PDF z łatwością
Profesjonalnie poprawiaj zawartość przy użyciu swoich ulubionych programów. Konwertuj pliki PDF do formatów Word, Excel, Outlook i PowerPoint lub twórz pliki PDF bezpośrednio z pakietu Office.

Edytuj pliki PDF jak profesjonalista
Manipuluj tekst, zmieniaj czcionki, dostosowuj układy i nie tylko. Funkcja optycznego rozpoznawania znaków (OCR) umożliwia przekształcanie zeskanowanych dokumentów w przeszukiwalne i edytowalne pliki PDF.

Przeglądaj pliki PDF ze współpracownikami
Oprogramowanie oferuje szereg łatwych w użyciu narzędzi do nanoszenia znaczników i poprawek, które zapewniają dokładną kontrolę wersji.

Wypełniaj, podpisuj i zabezpieczaj pliki PDF
Ułatwia wypełnianie, podpisywanie, zabezpieczanie i certyfikowanie dokumentów PDF, co oznacza, że Twoje poufne informacje pozostają bezpieczne.

Pracuj z dowolnego miejsca
Usługi w chmurze firmy Nitro umożliwiają szybszą współpracę z dowolnego urządzenia. Konwertuj, kompresuj, łącz, udostępniaj i podpisuj swoje dokumenty w podróży, korzystając tylko z przeglądarki internetowej.

Uwaga: 14-dniowa wersja próbna.

By GreenwoodBullis

MegaDownloader :: Macs Fan Control
Przydatne linki