Strona główna > M > Macs Fan Control

Macs Fan Control

WersjaMacs Fan Control 1.5.10 LATEST
WymaganiamacOS 10.12 Sierra or later
DeweloperCrystalIDEA Software
Strona do pobraniaMacs Fan Control

Macs Fan Control for Mac pozwala na monitorowanie i kontrolowanie prawie każdy aspekt wentylatorów komputera, z obsługą kontroli prędkości wentylatora, czujniki temperatury panelu, ikona paska menu i autostart z opcją systemu. Działa również na Windows (Boot Camp). Macs Fan Control dla macOS to oprogramowanie rozwiązujące problemy z hałasem, takie jak te spowodowane wymianą dysku twardego w iMac lub problemy z przegrzaniem, takie jak te występujące w MacBook Pro.

Monitorowanie w czasie rzeczywistym prędkości wentylatora i czujników temperatury, w tym 3rd party HDD/SSD (przy użyciu S.M.A.R.T.). Rozwiązywanie problemów z hałasem, takich jak te spowodowane wymianą dysku twardego w komputerze iMac. Rozwiązywanie problemów związanych z przegrzewaniem się komputera MacBook Pro. Ustaw niestandardową wartość RPM (obrotów na minutę) lub kontroluj prędkość wentylatora w odniesieniu do czujnika temperatury (np. HDD innej firmy). Kontroluj wentylatory na komputerach Apple!

Features and Highlights

Proste i wydajne interfejs użytkownika
Dwa układy tabel: z listą wentylatorów i listą czujników temperatury.

Zmień prędkość wentylatora
Ustaw własną wartość RPM lub kontroluj prędkość wentylatora w odniesieniu do czujnika temperatury.

Konfigurowalne wyświetlanie paska menu
Opcje wyświetlania prędkości wentylatora i temperatury czujnika (wyświetlane w ikonie zasobnika w systemie Windows).

Uwaga: Chociaż oprogramowanie jest sklasyfikowane jako darmowe, w rzeczywistości jest to donationware. Proszę rozważyć przekazanie darowizny, aby pomóc w rozwoju.

By Simonne

Nitro Pro (64-bit) :: Recuva Portable
Przydatne linki