Strona główna > i > Imvu

IMVU

WersjaIMVU 540.6 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperIMVU Team
Strona do pobraniaIMVU

IMVU jest społecznością internetową, w której członkowie używają awatarów 3D do poznawania nowych ludzi, czatowania, tworzenia i grania w gry ze swoimi przyjaciółmi. IMVU osiągnęła 50 milionów zarejestrowanych użytkowników. Możesz grać w gry, ubierać swojego awatara, robić zakupy, dekorować swój pokój, tworzyć własny, spersonalizowany wygląd i nawiązywać kontakty z nowymi ludźmi z całego świata. IMVU jest łatwe w użyciu! Wystarczy pobrać DARMOWE oprogramowanie na swój komputer, aby zacząć.

Poznaj nowych ludzi w 3D
Czatuj w 3D, spędzaj czas i baw się dobrze w tysiącach animowanych pokoi 3D. Dzięki dziesiątkom tysięcy nowych osób dołączających do narzędzia każdego dnia, nigdy nie zabraknie Ci nowych ludzi do poznania.

Shop and Dress Up in Style
Wybierz swój wygląd i kupuj w aplikacji katalog ponad 6 milionów przedmiotów. Przeglądaj najnowsze ubrania, buty, fryzury, akcesoria i inne. Przymierzaj wszystko, co chcesz, za darmo. To proste i przyjemne.

Zaprojektuj i udekoruj swoją przestrzeń
Stwórz wnętrze, o jakim zawsze marzyłeś. Wybierz swoją scenę, meble i akcesoria, a następnie użyj ich do udekorowania swojej własnej przestrzeni 3D. Zaproś innych użytkowników do odwiedzenia Twojego pokoju. Urządź własne przyjęcie!

Wykonuj i sprzedawaj własne projekty
Podziel się swoją kreatywnością! Twórz własne projekty 2D i 3D, i sprzedawaj je bezpośrednio w katalogu programu. Możesz tworzyć modę, meble, pokoje i wiele więcej. Zostań projektantem gwiazd i opublikuj swoje projekty w katalogu.

Dostępne również: Pobierz IMVU dla Mac

By Ribaudo

Speccy Portable :: GameLoop
Przydatne linki