Strona główna > G > Gameloop

GameLoop

WersjaGameLoop 1.0.0.1 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperTencent, Inc.
Strona do pobraniaGameLoop

GameLoop to następna generacja oprogramowania emulatora android oferowanego Państwu przez Tencent, tę samą firmę, która stworzyła wersję Android popularnej gry wideo battle royale PUBG i która rozprowadziła bardzo wydajny emulator Androida na PC o nazwie Tencent Gaming Buddy. Po wielu miesiącach pracy nad nowymi funkcjami i aktualizacjami do starych usług, Tencent wydał zaktualizowaną wersję Tencent Gaming Buddy app, w końcu wychodząc z jego oryginalnego statusu beta z zupełnie nowym interfejsem, dostęp do nowych narzędzi, oraz z zupełnie nowym brandingiem, który zmienia nazwę tej aplikacji na Game Loop app.

W jego rdzeniu, GameLoop jest nadal najlepszym emulatorem Androida, który można wykorzystać do przynieść wiele popularnych gier mobilnych do życia prosto na ekranie komputera. Co jest nowe jednak są wbudowane usługi optymalizacji wydajności sieci, wsparcie dla łatwiejszego odkrywania online przyjaciół do gry w kooperacji i MP, wbudowany dostęp do oglądania strumieni na żywo na Nimotv i Nonolive usług, i GameCenter - scentralizowany hub do odkrywania, pobierania i grania w szeroką gamę najpopularniejszych obecnie gier na Androida (w tym Call of Duty Mobile, PUBG Mobile, Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars, Arena of Valor, Free Fire, Clash of Kings, Candy Crush Saga, Rise of Kingdoms, Idle Heroes, Paper.io 2 i wiele innych).

Instalując GameLoop Emulator na swoim domowym komputerze PC lub laptopie, możesz nie tylko doświadczyć gier androidowych na ekranie monitora lub telewizora, ale także odtworzyć je w sposób, który znacznie przewyższa możliwości współczesnego sprzętu mobilnego. Zaawansowany sprzęt do renderowania Windows PC i prawie nieograniczona ilość pamięci może pomóc Ci osiągnąć wydajność renderowania, która jest niemożliwa na telefonach komórkowych i tabletach, a wbudowane usługi, takie jak lobby gry i zarządzanie przyjaciółmi może pomóc lepiej zorganizować swoje sesje online.

Instalacja i użytkowanie

Emulator Game Loop jest dostarczany w niewielkim opakowaniu, które można zainstalować na komputerze w ciągu kilku sekund, po prostu postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Bądź świadomy, że emulator nie pochodzi z żadnych gier, które są preinstalowane w systemie, ale na szczęście można łatwo znaleźć dowolną liczbę darmowych gier wewnątrz zakładki Game Center i pobrać je z łatwością. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji, GameLoop natychmiast poleci Ci pobrać i zacząć grać w PUBG Mobile, co upraszcza sprawy dla nowicjuszy i umożliwia im skonfigurowanie emulatora do gry za pomocą jednego kliknięcia myszką i trochę czasu oczekiwania na grę, która zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana.

Interfejs programu jest uproszczony i zmodernizowany w porównaniu do starszej aplikacji Tencent Gaming Buddy. Główny ekran aplikacji posiada cztery główne zakładki po lewej stronie (Zaloguj się, Moje gry, Game Center, i Live), z kilku narzędzi rozproszone na krawędziach, takich jak dostęp do listy przyjaciół, pole wyszukiwania, preferencje, i więcej.

Właściwości i Highlights

Najszybszy i najbardziej zoptymalizowany emulator Android gry dla PC. Oficjalna aplikacja emulatora popularnej gry battle royale F2P PUBG MOBILE. Szeroka kompatybilność z niektórymi z najbardziej popularnych gier Android dzisiaj. Wykorzystaj w pełni możliwości swojego potężnego CPU, GPU i RAM, aby renderować gry Android lepiej niż na urządzeniach mobilnych. Pełne dostosowanie sterowania. Zoptymalizowane połączenie sieciowe dla gier bez opóźnień. Wbudowana lista znajomych i obsługa wyszukiwania użytkowników Zintegrowana przeglądarka gier z procedurą pobierania i instalacji jednym kliknięciem. Wymaga 1,5GB wolnego miejsca na dysku twardym z zainstalowanym PUBG Mobile. Zoptymalizowana do użytku na nowoczesnych systemach operacyjnych Windows (7, 8 i 10). 100% ZA DARMO!By Gothar

IMVU :: SWF Player
Przydatne linki