Strona główna > F > Format Factory

Format Factory

WersjaFormat Factory 5.8.1.0 LATEST
WymaganiaWindows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperFree Time
Strona do pobraniaFormat Factory

Format Factory to wszechstronny konwerter i ripper audio, wideo i zdjęć, który zaspokoi każdą Twoją potrzebę, a wszystko to dzięki prostemu interfejsowi, który może być używany przez każdego. Format Factory dla PC jest wielofunkcyjnym konwerterem mediów!

Wśród wielu funkcji tego oprogramowania, najprawdopodobniej docenisz wszechstronne opcje zgrywania i konwertowania plików. Możesz go używać nie tylko na pojedynczych plikach, ale również może uzyskać dostęp i konwertować całe katalogi, płyty DVD, płyty CD z muzyką i całe archiwum multimedialne po zaledwie kilku kliknięciach myszką. Oczywiście, zintegrowany konwerter audio i wideo może korzystać z szerokiego wachlarza opcji, które pozwolą Ci łatwo przekonwertować pliki do konsumpcji nie tylko na komputerze, ale także na wszystkich popularnych urządzeń przenośnych (takich jak iPhone, iPad, iPod, Android, i Blackberry).

Interfejs konwertera jest bardzo łatwy w użyciu, z pulpitem nawigacyjnym, który pozwala na szybki dostęp do wszystkich jego kombinacji konwersji dla Videos, Audio, Zdjęcia i inne rodzaje konwersji. Wystarczy wybrać format docelowy, załadować zawartość, i kliknij na “Start” przycisk, który jest wyraźnie umieszczony w centralnym miejscu na górze aplikacji. Opcje dostosowywania dla każdego z obsługiwanych formatów różnią się od prostych (zmiana rozdzielczości dla zdjęć na przykład) do bardziej złożonych (pełna kontrola nad jakością audio/wideo).

Zaawansowane opcje programu FormatFactory offline installer for PC pozwolą Ci konwertować zdjęcia za pomocą narzędzi typu sing crop, rotacja, zoom, tag i znak wodny, wybierać ścieżki audio dla plików wideo, a nawet naprawiać uszkodzone pliki multimedialne, gdy jest to możliwe.

Format Factory oferuje następujące funkcje:

Wszystkie do MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF Wszystkie do MP3/WMA/AMR/OGG/AAC/WAV Wszystkie do JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/GIF/TGA Rip DVD do pliku wideo, Rip Music CD do pliku audio Pliki MP4 obsługują format iPod/iPhone/PSP/BlackBerry Obsługuje RMVB, znak wodny, AV Mux Obsługuje 62 językiBy ErastesGingles

Cisco Packet Tracer (64-bit) :: Speccy Portable
Przydatne linki