Strona główna > F > Fat32 Format Gui

FAT32 Format GUI

WersjaFAT32 Format 1.0.1 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows XP64 / Vista64 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperRidgecrop Consultants Ltd.
Strona do pobraniaFAT32 Format GUI

FAT32 Format GUI jest lekkim narzędziem dysku twardego, który może przejść poza ograniczeniami oryginalnego systemu plików FAT32 i sformatować dyski twarde wirujące bez względu na ich rozmiar. Podczas gdy oryginalne ograniczenie systemu plików FAT32 na starych wersjach 16bit Microsoft Windows OS jest ustawiony na zaledwie 32GB lub 137GB w rozmiarze, GUIFormat może łatwo sformatować dyski o rozmiarze 250GB lub nawet większe. Największy oficjalnie testowany dysk taktowany był na niewiarygodnym rozmiarze 2TB! Dokonuje tego poprzez skupienie się na 512-kilobajtowych sektorach, dlatego może być używany tylko na tradycyjnych, wirujących dyskach twardych. Aby powtórzyć jeszcze raz, FAT32 Format aplikacji pulpitu jest nieodpowiedni i nie może być używany na nowoczesnych dysków twardych SSD.

Windows zapyta, czy chcesz uruchomić plik. Kliknij "tak". Zapyta Cię, czy chcesz zezwolić mu na dostęp (Admin) do Twojego komputera. Kliknij tak. Program się uruchomi. Wybierz dysk, który chcesz sformatować. Kliknij przycisk Start. Twój dysk powinien zostać sformatowany w ciągu kilku sekund!

FAT32 Format for PC jest niewielki i prezentuje użytkownikowi tylko jedno małe okno, w którym można rozpocząć procedurę formatowania. UI składa się z rozwijanego menu wyboru napędu, wyboru wielkości jednostki alokacji oraz prostego pola tekstowego do wpisania etykiety woluminu. Procedura formatowania może być zainicjowana z lub bez “szybkiej” opcji (usługa, która będzie wykrywać i próbować naprawić wszelkie bad sektory), po prostu klikając na “Start” przycisk na dole aplikacji. Nawet jeśli może obsługiwać bardzo duże dyski twarde, cała procedura ich formatowania jest szybka i zazwyczaj może trwać mniej niż kilka minut.

Oprócz formatowania wewnętrznych dysków twardych, aplikacja ta może formatować dyski podłączone do wszystkich głównych wewnętrznych i zewnętrznych interfejsów - IDE/PATA, SATA, eSATA, USB i Firewire. Aplikacja jest zoptymalizowana dla wszystkich nowoczesnych wersji GUI systemu operacyjnego Windows (7, Vista, 8 i 10) i może być również uruchomiona na kilku starszych wersjach (Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003 i Vista). Należy pamiętać, że starsze wersje, takie jak Windows 9x/Me NIE są obsługiwane.

FAT32 Format (GUIFormat) może ożywić twój stary komputer, umożliwiając mu wreszcie zacząć obsługiwać dyski twarde w formacie FAT32 o dużych rozmiarach. Jest szybki, niezawodny, lekki i w 100% BEZPŁATNY.

By RitiPerie

Minecraft Windows 10 Edition :: GIMP
Przydatne linki