Strona główna > W > Windows Photo Gallery

Windows Photo Gallery

WersjaWindows Photo Gallery 16.4.3528.331 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperMicrosoft Corporation
Strona do pobraniaWindows Photo Gallery

Windows Photo Gallery to aplikacja komputerowa, która zawiera wiele innowacyjnych funkcji do udostępniania, organizowania i edytowania zdjęć. Microsoft opracował tę aplikację i dołączył ją do swojego pakietu Windows Essentials 2012. Niestety, wsparcie dla Windows Essentials 2012 zatrzymało się 10 stycznia 2017 roku.

⚠ Uwaga: Ten produkt nie jest już rozwijany i może nie działać poprawnie.

Jeśli szukasz alternatywy, zalecamy pobranie PhotoScape lub ACDSee Photo Studio Home.

Nawet jeśli nie możesz już pobrać Windows Essentials 2012 ze strony Microsoftu, nadal możesz pobrać go z FileHorse. Oprócz Galerii zdjęć, pakiet Windows Essentials 2012 zawiera Movie Maker, Messenger, OneDrive, Outlook Connector Pack i Writer. Użytkownik ma możliwość zainstalowania wszystkich tych aplikacji lub może wybrać, które z nich chce zainstalować. Ponadto Galeria zdjęć działa dobrze na Windows 10, mimo że Microsoft twierdził, że nie jest kompatybilna.

Udostępnianie, organizowanie i edytowanie zdjęć

Funkcjonalność i wygląd Galerii zdjęć Windows są bardzo podobne do Eksploratora Windows. Dlatego wyszukiwanie filmów i zdjęć w folderach powinno być proste. Masz również możliwość importowania zawartości multimedialnej z innych urządzeń, takich jak pamięci USB, płyty CD i DVD.

Przed oglądaniem obrazów z bliska, można zmienić ich nazwę, obrócić i zmienić rozmiar. To może się przydać, jeśli chcesz stworzyć ciekawą kolekcję multimediów, która prezentuje Twoich przyjaciół i rodzinę. Inteligencja Galerii zdjęć jest dość niesamowita, ponieważ może wykryć lokalizację twarzy ludzi’s na zdjęciach i umieścić znaczniki na nich. Istnieje możliwość ustawienia znaczników opisowych, geotagów i podpisów. Można również zmienić czas, w którym obraz został utworzony, zdjęcia flagi, i zdjęcia oceny.

Tagging & Searching

Microsoft ma wbudowaną funkcję w tej aplikacji, która pozwala na wyszukiwanie plików za pomocą tekstu. Jeśli you’ re pracy z kilku obrazów, może to być dość przydatne. Pliki mogą być filtrowane według ich miesiąca, tag, flaga, lub oceny. Pokazy slajdów mogą być odtwarzane too.

Several automatyczne funkcje edycji mogą być wykorzystane, jeśli chcesz dostosować oświetlenie szybko i zrobić inne rzeczy, aby poprawić jakość swoich zdjęć. Wszystkie z nich można zrobić bez konieczności korzystania z innych aplikacji. Chociaż, JPG kopie muszą być wykonane, jeśli chcesz przejść do trybu edycji.

Automatyczne Tweaks i więcej

Narzędzie może zmienić swoje obrazy na wiele sposobów. Możesz wyprostować obrazy, dopasować kolor, obniżyć poziom hałasu i zastosować filtry takie jak czarny & biały, sepia i pomarańczowy. Ręczne dostosowanie JPG może być również wykonane. Opcje udostępniania obejmują wysyłanie treści multimedialnych do Vimeo, Flickr, YouTube, Facebook, lub OneDrive.

Twoje oryginalne pliki są kopiowane i zapisywane przez narzędzie automatycznie. Jeśli’ re niezadowolony ze zmian dokonanych, można po prostu powrócić do oryginalnego wyglądu i pracować na korekty ponownie. Inne rzeczy, które możesz zrobić to tworzenie panoram, łączenie obrazów razem, tworzenie klipów filmowych i tworzenie kolaży z co najmniej 7 zdjęć.

Klasyczna aplikacja fotograficzna, która wciąż działa świetnie

Windows Photo Gallery ma może 7 lat, ale wciąż jest przydatna do podstawowej edycji zdjęć i zarządzania nimi. Ponadto jest łatwa w obsłudze dla nowicjuszy. A ponieważ nadal działa dobrze w systemie Windows 10, nie ma powodu, dla którego nie można z niej korzystać już teraz.

By Gagnon

ePSXe :: Script Hook V
Przydatne linki