Strona główna > S > Script Hook V

Script Hook V

WersjaScript Hook V 1.0.1311.12 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperAlexander Blade
Strona do pobraniaScript Hook V

Script Hook V to darmowe narzędzie do gier, które pozwala graczom Grand Theft Auto V poprawić ich sesje gier z obszerną biblioteką wtyczek, które mogą wykonywać natywne skrypty i niestandardowe wtyczki ASI.

Opracowany od podstaw przez Alexandra Blade'a, mod ten otrzymywał regularne aktualizacje, które umożliwiły Script Hook V stać się jednym z najpopularniejszych modów menedżera skryptów dla tego ogromnie popularnego tytułu, który sprzedał się w ponad 100 milionach egzemplarzy od czasu jego pojawienia się pod koniec 2013 roku. Z jego pomocą pecetowa wersja GTA V może zostać przekształcona w znaczący sposób.

Głównym celem Script Hook V jest zapewnienie dodatkowej warstwy kompatybilności między skryptami i innymi modami, które gracze pecetowi wolą instalować. Ten mod monitoruje wszystkie niestandardowe skrypty, które są dodawane przez różne mody i usuwa różne stany, które mogłyby prowadzić do komunikatów o błędach.

To skutecznie umożliwia graczom uruchomić Grand Theft Auto V bez obawy, że niektóre z ich zainstalowanych modów spowoduje niestabilność, błędy renderowania, w grze glitches, a w najgorszych przypadkach, nawet awarii gry. Aplikacja może uruchomić GTAV natywne funkcje skryptów, ma wbudowane wsparcie dla ASI Loader i Native Trainer, i wiele więcej.

Biblioteka jest dystrybuowana online jako archiwum ZIP, który przynosi skompresowane pliki (przede wszystkim ScriptHookV.dll plik), które muszą być ręcznie skopiowane przez użytkownika do katalogu instalacyjnego GTAV podstawowej, właśnie tam, gdzie GTA5.exe znajduje. Aby załadować pluginy ASI, które zarządzają bibliotekami plików dotkniętych modami, należy zainstalować osobną aplikację ASI Loader. Na szczęście aplikacja ta jest również obecna w Script Hook V ZIP.

Jednym z minusów Script Hook V jest to, że musi być aktualizowany przez jego twórcę dla każdej wersji GTAV, która jest wydana przez Rockstar. Oznacza to, że użytkownicy sami muszą ponownie pobrać i skopiować plik ScriptHookV.dll ręcznie za każdym razem, gdy nowy patch do gry jest wydany.

Jeśli mod skryptu nie jest aktualizowany, szansa na błędy podczas wykonywania moda dramatycznie wzrasta. Na szczęście Script Hook V może automatycznie aktualizować mod, pozwalając graczom cieszyć się grą bez konieczności monitorowania stanu każdego z zainstalowanych modów.

Instalacja

Skopiuj ScriptHookV.dll do głównego folderu gry, czyli tam, gdzie znajduje się GTA5.exe. Aby załadować pluginy asi musisz mieć zainstalowany asi loader, możesz go pobrać osobno lub użyć najnowszej wersji dołączonej do tej dystrybucji (dinput8.dll). Musisz usunąć poprzednią wersję asi loadera (dsound.dll) jeśli masz ją zainstalowaną. Ta dystrybucja zawiera również przykładowy plugin asi - native trainer, jeśli potrzebujesz trenera to skopiuj również NativeTrainer.asi.

Script Hook V jest w 100% DARMOWY i może być używany z każdą wersją gry GTA V na PC. Ważne jest, aby pamiętać, że ten mod jest aktywny tylko podczas single-player i nie może być używany w GTA Online, gdzie Rockstar jest ściśle monitorowanie dla natrętnych modów i dążenie do zapewnienia każdemu graczowi z równych szans.

By PepilloVisnocky

Windows Photo Gallery :: AMCap
Przydatne linki