Strona główna > B > Broadcom 802.11N Network Adapter Driver

Broadcom 802.11n Network Adapter Driver

WersjaBroadcom 802.11n Network Adapter Driver 7.35.340.0 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperBroadcom
Strona do pobraniaBroadcom 802.11n Network Adapter Driver

Broadcom 802.11n Network Adapter Driver to ważny pakiet sterowników, który może umożliwić komputerowi pełny dostęp do funkcji i usług oferowanych przez sprzęt sieciowy stworzony przez firmę Broadcom. W tym przypadku, bezprzewodowy moduł Wi-Fi 802.11n, który może być używany do tworzenia sieci WLAN wszystkich rozmiarów, gdzie domowy komputer PC lub laptop może nawiązać kontakt z innymi obiektami sieciowymi, takimi jak komputery domowe lub służbowe, urządzenia przenośne, takie jak smartfony i tablety, bezprzewodowe repeatery i routery, które emitują połączenie z zewnątrz Internet.

Sterowniki to pakiety oprogramowania, które mówią systemowi operacyjnemu Windows, jak mogą tworzyć aktywny interfejs i wymiany informacji danych do zewnętrznych produktów sprzętowych, które są produkowane przez tysiące producentów komponentów PC. System operacyjny Windows zazwyczaj dostarczany jest tylko z najbardziej podstawowym zestawem sterowników, ale aby skorzystać z pełnego zestawu funkcji oferowanych przez adaptery sieciowe Broadcom, należy znaleźć odpowiedni sterownik i zainstalować go na komputerze.

Bez najnowszych, aktualnych sterowników ryzykujesz nie tylko utratę dostępu do zaawansowanych funkcji adapterów sieciowych Broadcom, ale także całkowitą utratę dostępu do łączności bezprzewodowej, a nawet wprowadzenie niestabilności i konfliktów oprogramowania w systemie operacyjnym. W najbardziej ekstremalnych okolicznościach, niedopasowanie sterowników może nawet prowadzić do awarii systemu operacyjnego i utraty danych.

Broadcom jest jednym z największych producentów rozwiązań SoC szerokiej gamy aplikacji sieciowych, i jako takie jego produkty można dziś znaleźć albo preinstalowane w wielu płytach głównych komputerów domowych i laptopów.

Instalacja i użytkowanie

Sterownik karty sieciowej Broadcom 802.11n może zostać zainstalowany automatycznie za pomocą aplikacji instalacyjnej lub ręcznie poprzez rozpakowanie pliku .CAB w wybranym folderze, a następnie załadowanie go do wybranej karty sieciowej w aplikacji konfiguracyjnej Menedżera urządzeń. Niezależnie od wybranej procedury, cała konfiguracja trwa zaledwie kilka sekund, umożliwiając systemowi operacyjnemu Windows prawidłowe wykrycie i aktywację sprzętu łączności bezprzewodowej Broadcom.

Jeśli chcesz, przed zainstalowaniem tego sterownika możesz utworzyć punkt przywracania w celu ochrony systemu operacyjnego przed nieoczekiwanym zachowaniem sprzętu, a po zainstalowaniu sterownika zaleca się wykonanie czystego restartu systemu operacyjnego.

Ponieważ sprzęt sieciowy Broadcom nie wymaga żadnej konfiguracji, nie posiada on żadnego rodzaju interfejsu użytkownika.

Features and Highlights

All-in-one driver package for Broadcom 802.11n Network Adapters. Uwalnia pełny potencjał sieci bezprzewodowej z wykorzystaniem sprzętu Broadcom. Stabilne i niezawodne sterowniki. Dostępne dla wszystkich nowoczesnych wersji systemu operacyjnego Windows. 100% BEZPŁATNY!By See

PUBG Mobile for PC :: ePSXe
Przydatne linki