Strona główna > P > Pubg Mobile For Pc

PUBG Mobile for PC

WersjaPUBG Mobile for PC LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperTencent, Inc.
Strona do pobraniaPUBG Mobile for PC

PUBG Mobile dla PC (znany również jako PlayerUnknown’ s Battlegrounds) to oficjalny mobilny port Android największej gry battle royale obecnie na rynku, w którą możesz zacząć grać już teraz na swoim komputerze z systemem Windows! PUBGM z łatwością przyćmił zasięg Fortnite i oferuje swoim planetarnym odbiorcom unikalny sposób doświadczania taktycznej i realistycznej rywalizacji w trybie multiplayer pomiędzy setką graczy, z których tylko jeden jest okrzyknięty jedynym ocalałym. W celu przyciągnięcia tak dużej popularności, deweloperzy z Tencent udało się wiernie port Windows PC wersja tej gry na platformę Android, zachowując wszystkie wciągająca rozgrywka, podsystemy i różne tryby gry, jednocześnie wprowadzając nowe elementy, takie jak usprawniony interfejs przyjazny dla dotyku i pełny dostęp do nowych opcji wizualnych customization.

Oprócz F2P dostęp na Android OS, Tencent zadbał również, że ta aplikacja gra jest również dostępna na platformie Windows PC. Tam może być doświadczony wewnątrz bardzo szybki i dokładny emulator Android, z wielu dodanych opcji przeznaczonych dla graczy PC. Obejmuje to pełne wsparcie dla kontroli klawiatury i myszy, wyższej rozdzielczości i trybów renderowania framerate, i wiele innych opcji dostosowywania. Ponieważ ta mobilna wersja gry posiada nieco uproszczoną grafikę, można w nią grać na komputerach z bardziej skromnym sprzętem, który jest wymagany do pełnej (premium) wersji desktopowej tej gry.

Aby upewnić się, że pole gry pozostaje sprawiedliwe, gracze PUBG Mobile for Desktop będą dopasowywani tylko do innych graczy PC w tej samej wersji gry. Pozwala to użytkownikom mobilnych interfejsów dotykowych pozostać oddzielone od klawiatury & graczy myszy.

Instalacja i użytkowanie

PUBGM jest dostępne na platformie PC za pośrednictwem oficjalnego emulatora Androida i pakietu storefront oferowanego przez firmę Tencent. Ta aplikacja była pierwotnie nazywana Tencent Gaming Buddy, ale od niedawna została wzbogacona o nowe możliwości i przemianowana na Gameloop. Instalacja PUBG Mobile jest szybka i sprawna, wymaga od użytkowników początkowo pobrania i uruchomienia bardzo małego instalatora, gdzie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zarówno instalator, jak i aplikacja były gotowe do gry. Należy pamiętać, że pobieranie pakietu PUBG Mobile odbywa się z wnętrza emulatora, jest całkowicie zautomatyzowany, ale będzie trwać trochę czasu, ponieważ gra wzrosła na przestrzeni lat do wielkości około 2 GB.

Gdy zarówno emulator jak i gra są w pełni zainstalowane, możesz od razu zacząć grać. W ustawieniach emulatora można skonfigurować niektóre z najbardziej podstawowych opcji do renderowania aplikacji Android (rozdzielczość, dostęp do pamięci RAM i więcej), opcje sieciowe, i więcej, podczas gdy w grze można ustawić różne opcje, takie jak szybkość celowania, niestandardowych skrótów kontrolnych, i wiele więcej. Musisz mieć minimum 2GB RAM, ale lepiej jest mieć 4GB RAM.

Features and Highlights

PUBG Mobile, najpopularniejsza na świecie gra battle royale, teraz dostępna na Twoim PC! Zagraj w popularną wersję na Androida na swoim domowym komputerze PC lub laptopie. W pełni funkcjonalny multiplayer, z pełną liczbą graczy i wszystkimi trybami gry. Zoptymalizowana dla komputerów stacjonarnych, z pełnym wsparciem dla lepszych i płynniejszych trybów renderowania. Obsługa klawiatury, myszy i gamepada. Pełne wsparcie dla rozgrywki online, czat głosowy, gra zespołowa, rynek online i wiele więcej. Regularnie aktualizowana i bardzo stabilna. 100% DARMOWA do użytku!By Kramlich

MKVToolNix (64-bit) :: Broadcom 802.11n Network Adapter Driver
Przydatne linki